Skocz do zawartości
zboras85

Pół Kompa Do 900zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupuje w apollo.pl bo znajomy tam pracuje i "robi" mi ceny :) i tak np. za foxconna P35A-S zapłace(bedzie w następnym tygodniu) 315zł za E2180zapłace około 195zł, za Kingston elpida 667 2x1gb około 105zł, za scythe ninja plus około 110zł i pewnie do tego w niedługim czasie jakis GF8800gts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje w apollo.pl bo znajomy tam pracuje i "robi" mi ceny :) i tak np. za foxconna P35A-S zapłace(bedzie w następnym tygodniu) 315zł za E2180zapłace około 195zł, za Kingston elpida 667 2x1gb około 105zł, za scythe ninja plus około 110zł i pewnie do tego w niedługim czasie jakis GF8800gts.

 

 

Czemu każdy poleca pamięci kingstona Elpida?

 

Są kingstony Elpida 800 MHz?

 

P.S. Skoro Twój znajomy pracuje w apollo to może mi też "zrobi" ceny i doliczy sobie połowe różnicy w cenie :)

Edytowane przez zboras85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu każdy poleca pamięci kingstona Elpida?

 

Są kingstony Elpida 800 MHz?

Nie widziałem Kingstonów Elpida 800. Jednak jak do tej pory nie ma raczej problemu ze zrobieniem 800 mhz 4-4-4-12 przy napięciu 2V na Kingstonach Elpida 667 5-5-5-15 :). Większość jednak potrafi sporo więcej, a że są tanie i raczej mało się psują to wszyscy je polecają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...