Skocz do zawartości
Gość mich83

Mysz Do Nootboka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mich83

Cześć. Mam pytanie jaką byście polecili mysz do laptopa? Mam kilka kryteriów :

 

- Powinna być pośrednich wymiarów. Nie jakaś bardzo mała.

- Nie powinna mieć dużego klucza usb, dlatego typuje głównie te z blutohem, ewentualnie jakieś z bardzo małym kluczem usb.

- Powinna byc solidna i najlepiej znanej firmy.

- Maksymalny maks to 190 zł

 

I tu mam kilka typów:

 

Logitech V470 Cordless Laser Mouse Bluetooth for Notebooks http://sklep.benchmark.pl/pelny_48124.html

 

Logitech VX Nano Cordless Notebook Mouse

http://sklep.benchmark.pl/pelny_44814.html

 

Microsoft Bluetooth NotebookMouse 5000

http://sklep.benchmark.pl/pelny_47474.html

 

Logitech V270 Cordless Optical Bluetooth 1000 dpi - srebrna

http://sklep.benchmark.pl/pelny_29256.html

 

Zdaje mi sie że chyba najlepiej oceniana jest Logitech VX Nano jednak na skapcu najtaniej znalazłem ją za 190 zł a to sporo , chyba za dużo jak na myszke ( chociaż może warto tyle wydać ? ) O innym myszkach mam mało informacji.

 

Która z nich byście wybrali ? Ewentualnie może jakąś inną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech VX Nano Cordless Notebook Mouse

Myszka to inwestycja dlugoterminowa, wg mnie lepiej wydac raz wiecej niz kilka razy mniej i jeszcze miec jakies "ale" zwiazane z pojsciem na kompromis jakosc/cena. Edytowane przez Creer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie sądziłem że polece komuś gryzonia logitecha ale w tym przypadku -

Logitech VX Nano Cordless Notebook Mouse <-- bardzo dobra myszka, z metalowym kółkiem którego rozkręcanie do granic możliwości to całkiem przyjemne odstresowanie ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ogólnie opinia o myszach na bluetooth? nie jestem zawodowym graczem, raczej sporo siedzę w necie, office, photoshopie i jakichś cudach co mi są na zajęcia potrzebne. W tej chwili używam bardzo wygodnej w użyciu A4tech R7-70, ale ze względu na optyke (często odmawia posłuszenstwa na nierownych powierzchniach) i na zasieg, ktory nie jest najlepszy, a w obecnosci innych radiowych myszek (logi v70) jeszcze spada, chce ją zmienić.

Potrzebne mi przede wszystkim zasięg, możliwośc działania na przeróżnych powierzchniach i pare konfigurowalnych przycisków (najlepiej pod kciukiem)

Z tego względu myśle o myszy laserowej, a bluetooth byłby wygodny ze względu na brak dongla (ten od A4techa juz raz sie rozleciał, na szczęście udało się go poskładać). Co powiecie o tej?

http://allegro.pl/item303110000_mysz_logit...h_polecam_.html

 

Inne myszy które mi się podobają ze względu na design, lecz nie mają bluetooth to

MX620,

VX Revolution (ale ona chyba jest sporo mniejsza?)

Microsoft Natural Wireless Laser Mouse 6000 (choć tą muszę obmacać)

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gra nie warta świeczki ...

bluetooth podnosi tylko cenę myszki a wcale nie jest to lepsze rozwiązanie niż standardowa radiówka, która do gier się nie nadaje (oprócz bardzo nielicznych wyjątków) natomiast nadaje się do pracy i netu idealnie ...

W strategie taką myszką też pograsz ale o FPP zapomnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie interesują myszki z allegro, więc akurat o cenę się nie martwię.. a do tej pory zdarzało mi się grać w cs na mojej radiówce. nie gram na tyle żeby odczuć różnicę między kabelkiem.. czuję natomiast że mysza jest wygodna, ale przerywa mi na nierównych powierzchniach i ma zasięg nie za bardzo.. dlatego właśnie myślałem o mx1000 na bluetooth albo mx revolution na radiu

 

aha.. standardowa mx1000 jak dla mnie odpada ze względu na konieczność noszenia przy sobie stacji dokującej (chyba że można to obejść i jednocześnie mieć wszystkie opcje konfiguracyjne?)

 

//edit

juz nieaktualne.. dopadłem tanio mx revolution. Licze ze bede zadowolony B)

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi była pilnie tania mysz bezprzewodowa. wpadam do sklepu, a na półce w cenie poniżej 50 zł jedynie I-BOX HAWK PRO. jestem troszkę sceptycznie nastawiony do tej marki ale nie miałem wyboru - biorę. w domu wyciągam z pudełka, kładę na niej łapę i.. jestem naprawdę zaskoczony! wizualnie nie przekonywała mnie do siebie gdy zobaczyłem ją na półce ale w dłoni jakbym się z nią urodził! rozmiar i profil perfect! wykonanie niczego sobie ~ przyjemny w dotyku plastik, nic nie trzeszczy i nie stuka. dwa przyciski pod kciukiem - w idealnym miejscu ~ ani za nisko by przypadkiem nie wybrać ani zbyt wysoko by niepotrzebnie nie obciążać paluchów nieprzyjemną gimnastyką. co ciekawe mamy też przycisk do zmiany rozdzielczości i 4-kierunkową rolkę! do tego miniaturowy nadajniczek chowany w dupce naszej myszki - naprawdę pierwsza liga! i to w technologii 2.4GHz czyli żadnego zbędnego synchro :D na koniec wisienka - 24 mce gwarancji! kupiłem miesiąc temu i intensywnie używając tego gryzonia mogę póki co tylko w superlatywach określać jego przymioty. POLECAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi była pilnie tania mysz bezprzewodowa. wpadam do sklepu, a na półce w cenie poniżej 50 zł jedynie I-BOX HAWK PRO. jestem troszkę sceptycznie nastawiony do tej marki ale nie miałem wyboru - biorę. w domu wyciągam z pudełka, kładę na niej łapę i.. jestem naprawdę zaskoczony! wizualnie nie przekonywała mnie do siebie gdy zobaczyłem ją na półce ale w dłoni jakbym się z nią urodził! rozmiar i profil perfect! wykonanie niczego sobie ~ przyjemny w dotyku plastik, nic nie trzeszczy i nie stuka. dwa przyciski pod kciukiem - w idealnym miejscu ~ ani za nisko by przypadkiem nie wybrać ani zbyt wysoko by niepotrzebnie nie obciążać paluchów nieprzyjemną gimnastyką. co ciekawe mamy też przycisk do zmiany rozdzielczości i 4-kierunkową rolkę! do tego miniaturowy nadajniczek chowany w dupce naszej myszki - naprawdę pierwsza liga! i to w technologii 2.4GHz czyli żadnego zbędnego synchro :D na koniec wisienka - 24 mce gwarancji! kupiłem miesiąc temu i intensywnie używając tego gryzonia mogę póki co tylko w superlatywach określać jego przymioty. POLECAM :)

Możesz napisać ile ci trzymają akumulatorki w tej myszy?Ja kupiłem takie coś http://www.morele.net/produkt/13268/ i szlak mnie chyba trafi cały czas się wiesza akumulatory trzymają 2 dni.Jest przycisk do zmiany kanału radiowego ale nawet po przełączeniu wiesza się w stacjonarnym kompie i laptopie.Nie wiem co może być przyczyną router czy telefon bezprzewodowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech V470 Cordless Laser Mouse Bluetooth for Notebooks http://sklep.benchmark.pl/pelny_48124.html

Mam do was drodzy forumowicze pytanko czy ktoś z was miał styczność z tym myszakiem logitecha, chcialbym sie dowiedzieć jak z jego precyzją czy sie nie gubi jak z wygodą użytkowania, i czy da sie na niej czasem w coś nieprofesjonalnie pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem styczność.. to pierwsza mysza na bluetooth jaką używałem. nie testowałem dokładnie, bo nie moja. Jak dla mnie za mała i za mało funkcjonalna (popatrz w sygnaturke so użytkuję;) ). Gubi się na "śliskich" powierzchniach i przy łączeniu (np po paruminutowej bezczynności) pierwszy ruch ma mocno opóźniony. Plus jest taki że nie ma nadajnika. Włączasz i działasz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy chcez z kabelkiem czy nie?? Mam tą http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=LOG+910-000342. Bez kabla (który sięnie majta przy laptopie), długo trzymają baterie i jest spoko. Kumpel kupił tą http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=MS+69H-00007 wydał więcej i twierdzi że ta najlepsza. Ja uważam że Logitech ma najlepsze myszy. Ale jeden lubi "Popa" a drugi "Popażone" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic Logitech V450 Cordless lLaser Mouse for Notebooks (dark) myslicie ze to dobry wybor ?

Nie mam jakos przekonania do Logitech VX Nano Cordless Laser Mouse for Notebooks ;/ na allegro mozna ja miec za ok 160zl ale mysle ze V450 bedzie rownie dobra :)

Prosze o wasza opinie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos stycznosc z myszka A4Tech MOP-70D MINI?

 

szukam czegos taniego do laptopa ~20 zl... jak macalem ta myszke w Saturnie to przypadla mi do gustu, wyglad/ksztalt X-718, ktory mi bardzo pasuje, ale ma tylko 800 dpi i nie wiem jak ta myszka sprawuje sie w akcji :)

 

http://www.allegro.pl/item449956937_a4tech..._usb_f_vat.html

 

jeszcze jest model X5-70MD, wyglada identycznie jak ta powyzej, tylko w tej jest laser zamiast optyka, a ja jednak bardziej optykowi ufam :]

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze jest mniejsza ale i tak mi sie na niej bedzie o wiele lepiej pracowalo niz na touch padzie :P a nie chce kupowac znowu kolosa, bo jak cos zawsze moge podlaczyc mojego X-718

 

jak kasa wpadnie, to sprawie sobie pewnie do lapka Logitech MX Revolution, no ale narazie stac mnie tylko na A4Techa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: no to sie nazywa uniwersalna łapa.. z x718 na to maleństwo, a z niego na giganta mx revolution..

 

jak już podziałasz na tej nowej to zainteresuj się VX revolution. Ona wielkością się ma do MX jak te dwa a4tech o których wspomniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...