Skocz do zawartości
MPtaku

Komputer Za Okolo 3000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Pisze w imieniu kuzyna ktory planuje kupno nowego komputera. Chce przeznaczyc okolo 3000 tysiace zloty a jako ze nie chce kupic jakiegos dziadostwa prosil mnie zebym mu cos doradzil. A jako ze ja sa nie jestem na bierzaco to poradze sie was :-P . Tak wiec jaki komputer bedzie najbardziej wydajny w takim przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zajrzeć do podczepionego tematu:

 

~2600zł ---POTĘŻNY ZESTAW Z C2D, ALE JAK ZAWSZE U MNIE, WCIĄŻ JEST ON ROZSĄDNY I ZBALANSOWANY. MOIM ZDANIEM NIE OPŁACA SIĘ KUPOWAĆ NIC MOCNIEJSZEGO. NAWET GDYBYM MIAŁ WIĘCEJ PIENIĘDZY, TO I TAK ZDROWY ROZSĄDEK KAZAŁBY MI KUPIĆ WŁAŚNIE TEN ZESTAW. WAM TAKŻE RADZĘ SŁUCHAĆ MOJEGO ZDROWEGO ROZSĄDKU. icon_wink.gif» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «MOBO DFI Blood Iron P35-T2RL ____________________ 399złCPU Intel E6750 BOX__________578złRAM Corsair XMS2 2X1GB 667MHz CL4 ____________________ 137złGRAFIKA Palit 8800GTS______________ 930złHDD Western Digital WD2500AAJS 250GB ______________ 218złDVD-RW Samsung SH-203B SATA _______________________ 92złZasilacz Amacrox Warrior AX500-A 460W __________________ 224zł

aczkolwiek można zaoszczędzić ma procesorze (kupić E2160 i go podkręcić) i kupić 4GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję :

 

Procesor : Intel Core2Duo E6750 - 590 zł

Chłodzenie Procesora : Scythe Mugen - 149 zł

Płyta Główna : Abit IP35 - 380 zł

Pamięć Ram : OCZ 2x1GB 800MHZ Platinum Rev 2.0 - 179 zł

Karta Graficzna : Inno3D 8800GTS 512MB OC - 1099 zł

Zasilacz : Corsair 550W - 269 zł

HDD : WD 320GB 16MB Cache AAKS - 260 zł

Napęd : Pioneer DVR-212D SATA - 115 zł

 

RAZEM : 3041 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...