Skocz do zawartości
qnx

Instalacja Windowsa Xp Na U305-s7477 Problem Z Sata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam wyzej wymieniony model lapka

NIemoge zainstalowac XP poniewaz, proces instalacyjny pokazuje mi ze nie moze wykryc dysku twardego

 

Poszperalem po googlach i pisza ludzie zeby uzyc programu nlite i zintegrowac sterowniki z instalka windowsa.

Tylko mam jedno pytanie , jakie sterowniki sciagnac do tego lapka ?? poniewaz nie bardzo wiem jaki chipset intela jest , w specyfikacji pisze ze jest to intel gm965 czy to o to chodzi ?? prosze o porade jakie sterowniki zintegrowac tym nlite zeby smigało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam wyzej wymieniony model lapka

NIemoge zainstalowac XP poniewaz, proces instalacyjny pokazuje mi ze nie moze wykryc dysku twardego

 

Poszperalem po googlach i pisza ludzie zeby uzyc programu nlite i zintegrowac sterowniki z instalka windowsa.

Tylko mam jedno pytanie , jakie sterowniki sciagnac do tego lapka ?? poniewaz nie bardzo wiem jaki chipset intela jest , w specyfikacji pisze ze jest to intel gm965 czy to o to chodzi ?? prosze o porade jakie sterowniki zintegrowac tym nlite zeby smigało??

 

Sprobuj TEN

Edytowane przez mcgron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

notebooki HP to mają w innych to rzadkosc

W roznych lapkach ta opcja sie inaczejnazywa, w moim Dellu jest po prostu menu i w nim ATA oraz SATA, zaznaczam ATA i wsio. Tylko wczesniej trzeba jeszcze jedna opcje wylaczyc, ale on juz powie jaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przerabaiłem ten problem w laptopie Acer z pozytywnym skutkiem. Należy za pomocą programu nLite skonsolidować sterownik tekstowy do sata iiahci.inf z płytą instalacyjną winXp i otrzymany obraz wypalić na płycie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlem na stornie toshiby sterowniki pod winxp pod nazwa chipset utility dokladna nazwa to csutil-20070828104529 , wpakowalem je do nlita wypalilem plyte i nic nadal nie wykrywa mi dysku przy instalacji XP, moze ma ktos jakies inne pomysły albo jakies uniwersalne sterowniki ??

@Kinslayer w tym biosie niema czegos takiego przepatrzylem wszystkie opcje i nic niema :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem

Znalazlem fajna stronke

STRONA ZE STEROWNIKAMI POD WINDOWSA XP

tu sa wszystkie sterowniki do U300

 

Co do integracji sterownikow Sata to sciagnolem te sterowniki

z tąd Sterowniki

wsadzilem sterowniki do nlite i dysk bezporoblemowo wykryło.

 

Dla osób majacych Toshibe serii U300 i U305 powiem tyle ze ten komputer swietnie chodzi pod winXP wszystkie urzadzenia chodza z wyjatkiem power serwera, ktory sie niby zainstalowal ale jakies błedy byly wiec wziąlem i zainstalowalem stara wersje power serwera z mojej starej toshiby M45s265 i chodzi ekstra

 

Nie polecam instalowac Klienta Intelowskiego do karty WIFI tylko sterowniki , Ten klient zachowuje sie bardzo dziwnie , karta gubi zasieg i sie rozlancza a pod kontrola sprzetowego klienta WinXP chodzi bezproblemowo

 

Jak beda jakies pytanka to chetnie odpowiem :) i pomoge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...