Skocz do zawartości
MATZ

Ja jush nie moge z tym goownem :(

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie wczoraj czy przedwczoraj obudowe (Chieftec dragon big tower),kupowalem ja z mysla o wc a konkretnie zeby je zmiescic.Oczywiscie co? Nie zmiescilo mi sie :( Mam eheima 1250 blok na gpu i nie dlugo na cpu i nagrzewnice od poloneza. Czy ma ktos jakies pomysly,linki,fotki ktore moglyby pomoc/zainspirowac jak mam to wszystko upchnac?

 

P.s. Spiderman czy to przypadkiem nie ty sprzedajesz na allegro ta chlodniczke? Jesli tak to powiedz czy zmiesci sie nad zasilaczem w budzie?

 

 

Pozdro.

 

P.s.2 Jak najlepiej "wyizolowac" eheima od obudowy zeby drgan nie przenosil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się

chłodniczkę upychasz pod hdd (musisz wywalic te głupawe mocowania) - wiatrak wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e powietrze przez przednie otwory - a pompkę nad cdromem....

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da się

chłodniczkę upychasz pod hdd (musisz wywalic te głupawe mocowania) - wiatrak wydmu<span style="color:red;">[ciach!]</span>e powietrze przez przednie otwory - a pompkę nad cdromem....

 

Dołączona grafika

A gdzie masz hdd? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1800+ Athlonaka Xp. Bo jeszcze chcialem kupic nagrzewnice od SPIDERMANA ale sie nie odzywa :(

Halo to ja - wlezie do budy bez problemu - Big Tower nad zasilaczem. Jest nieduza.

Wiatrak wliczony w cene :)

Jak pokombinowac to i do MiDi Tower wlezie, tyle, ze wtedy juz jest ciasno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tej calej kostki, to juz chyba bede po raz 4ty o tym pisal i podawal tego samego linka :) Otoz jest to kiepski wymiennik, raz ze mala powierzchnia rurki<>listki, 2 ze listki aluminiowe, 3 ze w srodku jest jedna dluga rurka miedziana, co raczej nedznie wplynie na przeplyw.

 

Zajrzyjcie sobie tutaj: Radiator Heat Dissipation Testing. Sa tam porownane przerozne nagrzewnice, komercyjne i niekomercyjne pod wzgledem oporow przeplywu wody i powietrza, ilosc oddawania ciepla wzgledem poprzednich itd. Ta "aluminiowa mala" to cos bardzo zblizonego do DangerDen Cube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak mi sie kiedys obila o uszy twoja wypowiedz o tych kostkach i dlatego tak pisalem.Szczerze mowiac tez mi sie tak wydawalo ale nie bylem pewny.W sumie szkoda bo ladna jest,no ale trudno.

Spiderman jak mowisz ze wejdzie nad zasilacz to fajnie,wezme ja od ciebie.Tylko poczekaj troche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak mi sie kiedys obila o uszy twoja wypowiedz o tych kostkach i dlatego tak pisalem.Szczerze mowiac tez mi sie tak wydawalo ale nie bylem pewny.W sumie szkoda bo ladna jest,no ale trudno.

Spiderman jak mowisz ze wejdzie nad zasilacz to fajnie,wezme ja od ciebie.Tylko poczekaj troche ;)

Pospiesz sie...

Juz malo czasu pozostalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...