Skocz do zawartości
Radzyn

Nowy Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, że parę minut temu na blaszaku padł mi Topower 400 W. :blink: Na szybko szukam nowego zasilacza (Ten niestety gwarancji już nie ma :() Parametry oczywiście blaszaka mam w sygnaturze. Może być nawet 500 W. bo myśle już powoli o jakimś upgradzie komputera (Dodanie RAM-u min. 2GB) oraz kupieniu GeForce 8800 GT więc przyda się dodatkowego Watu ;)

 

 

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz kasy? BeQuiet Straight Power 450W starczy.

200 zeta max no chyba, że coś Ojciec pożyczy ;)

 

Edit: Trochę zacofany jestem z cenami zasilaczy a tu patrze 450 W. ze 150 zeta tylko. A ten Topower kupowałem za ok. 200 zeta ponad rok temu. Ceny lecą w dół i dobrze :)

Edit2: Czyli ten BeQuiet by "uniósł" 8800GT i dodatkowy RAM?

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje Amacrox Warrior AX500-A do 88gt przyda sie

 

http://allegro.pl/item296282145__zasilacz_...cisza_moc_.html czyli taki niezła cena :) No to mam dylemat między tym Acroxem a BeQuietami. Piszesz, że 8800GT starczy. Ciekawi mnie jak z poborem będzie miał 9600 czy 9800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

BeQuiet coby nie było jest to inna półka cenowa, skoro masz DO 200zł to najlepszym wyborem jest Amacrox, do 300zł za to jest BeQuiet Straight Power 450W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym miał spokój kupując BeQuiet myśląc o GeForce 8800GT/GTS. Na razie jeszcze nie kupiłem to wszystko teraz zależy od Ojca czy dołoży :)

 

No ale ten pad zasilacza powoli zmusza mnie do zmiany RAM (Czekam na Assassina Creed a RAM minimum 2GB :-| ) no ale płyta główna którą jest Gigabyte GA-945PL-S3P Intel 945PL gdzie maksymalny typ obsługiwanej pamięci to 533 mhz. A mi zależy o RAM 2 GB oraz 800mhz no i zależy mi na OC procka E6300 do @2,5Ghz a nawet więcej

 

Na oku mam dwie płyty główne:

http://allegro.pl/item297784923_dfi_infini..._wawa_odss.html DFI INFINITY DARK NF650 ULTRA

http://allegro.pl/item296860118_foxconn_p3..._bezglosna.html FOXCONN P35A-S SATA2

 

 

Nie chciałem tworzyć nowego tematu więc w tym wątku pisze ap ropo mego stopniowego upgrade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co ostatnio wyczytałem na forum TU to że jak bedziesz dobierał pamici to nie bierz OC

Z pamiatkami mam problem. Właśnie kumpel doradza bardzo mi black dragony które u Niego rewelacyjnie śmigają ale tu czytam, że to rozczarowanie a jak nie to jakieś Kingstony :) W sumie na RAM-ach mi nie zależy aby je podkręcać. Najbardziej na Core 2 Duo E6300. Lanc mi napisał, ze jak napięcia nie będę zmieniał temperatura niewiele się zmieni ale jak co przygotowany jestem na Scythe Ninja :)

 

Edit: Jak bym pozostał na tej Płycie Głównej Gigabyte (Który jednak ma 667Mhz max) to RAM szukam pod 667 mhz ale czy to będzie duża różnica od 800 mhz? Wszystko zależy od kasy. Oczywiście wolałbym na te FOXY zmienić ale najpierw zasilacz

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zasiłka kupiona Chiefteca 400W. oraz wymieniłem pamięci na 2x1GB Geila 800Mhz Ultra plus wiatraczek na cyrkulacje powietrza :) Komp smiga aż miło. Pierwszy poważny test będzie czekał kiedy wyjdzie Assassin Creed :)

 

 

Edit: Oczywiście za parę miechów kupię dobrą płytę główną bo niestety ten mój Gigabyte wyciąga jednak 533 Mhz :/

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Radzić mu a on i tak zrobi swoje :? Amacrox jest imho lepszy od chiefteca, a z ramami to zaszalałeś, gorszych chyba sie nie dało wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzić mu a on i tak zrobi swoje :? Amacrox jest imho lepszy od chiefteca, a z ramami to zaszalałeś, gorszych chyba sie nie dało wybrać.

 

Wybacz :( Ale niestety z Kingstonami był pewien problem prawdopodobny z "gryzieniem" się z płytą główną :/ Kupowałem w sklepie a raczej już polazłem z kompem gdzie rok temu składałem zestaw niestety Amacroxów których chciałem nie było. A BeQuiety wiadomo drogie. Z tego co pamiętałem chwalono Chiefteci więc je wybrałem

 

Edit: Nie wiem czemu tak te Geile są krytykowane moim zdanie po Kingstonach są one najlepsze hmmmm

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętałem chwalono Chiefteci więc je wybrałem

Kiedyś tam chwalono, ale czasy się zmieniają...

 

Nie wiem czemu tak te Geile są krytykowane moim zdanie po Kingstonach są one najlepsze hmmmm

Kto powiedział, że Kingston są najlepsze? IMO nie oferują teraz nic wartego uwagi, moze oprocz serii HyperX. Na rynku jest aktualnie multum lepszego RAMu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tam chwalono, ale czasy się zmieniają...

Kto powiedział, że Kingston są najlepsze? IMO nie oferują teraz nic wartego uwagi, moze oprocz serii HyperX. Na rynku jest aktualnie multum lepszego RAMu.

 

Ale zapomniałem dodać, że RAM nie chcę kręcić. Najbardziej zależy mi na sporym podkręceniu E6300 choć mnie coś świerzbi do Penrynów :) Ale na tą chwile kasy nie mam na to

 

 

PS: No i chwalono tego mojego Topowera 400 W. jak kupowałem i szczerze byłem przekonany jak coś ma paść to zasilacz ten będzie ostatnim podzespołem który w moim blaszaku może paść. No cóż przeliczyłem się ;)

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...