Skocz do zawartości
qamca

Szukam Monitora Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie (i podtemacie), czyli:

  • Cena nowego monitora LCD do 700, max 800zł
  • Przekątna niby ile da rade za te pieniądze, ale nie kosztem jakości:19-20" NIE PANORAMICZNY
  • do zastosowań czysto biurowych, raz na ruski rok usadzę przy nim kogoś żeby mnie zabawiał rozgrywką po sieci domowej...
  • Nie upieram się żeby miał koniecznie złącze DVI, ale jakby miał to miło.
Ponadto powinien mieć znośne kąty widzenia. w domu mam iiyame prolite "za szkłem" i nie ma na iej problemu z kątami (tak wiem, że to jest monitor z innej półki), w biurze mam samsunga 940N+ i na nim już ewidentnie nieduża zmiana kąta patrzenia wpływa na barwy, nie wiem czy zależy to od "szklanawej" powłoki czy głębszych bebechów monitora.

Bez wodotrysków typu USB Hub/Pivot/Tuner TV/głośniki/Opiekacz kebaba (chyba że jakiś dobry monitor ma jedną lub kilka z tych cech przy okazji), jedyne żeby szło go regulować odnośnie nachylenia (o ile jakieś monitory tego nie mają ale piszę na wszelki wypadek).

 

Dopuszczam do wyboru firmy (kolejność przypadkowa):

LG,

NEC,

Samsung,

Fujitsu-Siemens,

BenQ.

 

Jestem jednak otwarty na propozycje z poza tej grupy.

Jeżeli nie konkretny model to chociaż zaproponujcie w którą firmę należy się wgłębiać

Edytowane przez qamca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem poleasingowego della 1905FP za 370zl, matryca PVA, 8ms, ma DVI-D, Pivot, mozna regulowac wysokosc i nachylenie, jezeli dopuszczasz mozliwosc kupna uzywki, szczerze polecam, ja kupilem monitor klasy A - bez zadnych uszczerbkowna matrycy, tylko delikatne ryski na obudowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość xantype

Z matryca xVA przy tej cenie i tych wymaganiach nie dostaniesz, z nowych ewentualnie moga ciebie zadowolic monitory na matrycy TN:

1. LG 19 L1953S-SF LCD

2. Hyundai 19 LCD U90P 5ms DVI Pivot

3. Gateway 20 LCD FPD 2020

 

ten ostatni ma rozdz. 1600 x 1200 moze byc dobrym wyborem i za niewielka cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem poleasingowego della 1905FP za 370zl, matryca PVA, 8ms, ma DVI-D, Pivot, mozna regulowac wysokosc i nachylenie, jezeli dopuszczasz mozliwosc kupna uzywki, szczerze polecam, ja kupilem monitor klasy A - bez zadnych uszczerbkowna matrycy, tylko delikatne ryski na obudowie :)

Gdzie takie monitory z tą matrycą sprzedają?

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze philips 190P7ES WG. CHIPA 1/2008 ma matryce IPS czyli o wiele lepsza niz TN i kosztuje ledwie ponad 800zl i ma dvi!

 

przyznam sie szczerze ze takze szukam w cenie okolo 850 monitorka z pva tylko jakos nie widze nic ciekawego i na dodatek z dvi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie takie monitory z tą matrycą sprzedają?

ja kupilem w bydgoszczy, sprawdz pw, podalem nr telefonu do czlowieka ktory handluje tymi monitorkami, gowna Ci nie sprzeda, daje miesiac gwarancji na sprzet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...