Skocz do zawartości
moozg

Nieprawidłowa Aplikacja Win32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prawdopodobnie złapałem jakiegoś syfa. Po uruchomieniu programu ściągniętego z emule (miał to być prosty kalkulator do obliczenia mocy zużywanej przez komputer - już wiem że nie był ) Komp sie zrestartował. Mam neostrade i używam autconnect, po restarcie autoconnect się nie uruchomił. Następnie po kilku sekundach z paska zadań znikła mi ikonka nod32 wyglądało tak jakby się włączył i zaraz wyłączył, przy próbie ręcznego uruchomienia wyskakuje mi komunikat że nod32 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Mks online nic nie wykrył odinstalowałem noda i zainstalowałem kasperskiego - przy próbie uruchomienia wyskakuje że Kasperski nie jest prawidłową aplikacją win32. Chciałem zrobić loga Hijackthis ale również on nie chce się uruchomić (ten sam komunikat) Udało mi się uruchomić silent runners podaje link do loga

http://wklej.org/id/e2ebe354a3

Mam nadzieje, że może uda sie coś komuś z tego wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po formacie 8O Skanowałem po kolei wszystkimi skanerami online, wirus nazywał się win32/bagle.mc.worm. Nic nie chciało go usunąć, nawet dedykowana szczepionkia ze strony antyvirenkit się nie chciała uruchomić. Chciałem wkleić loga z SDfix.exe ale przy próbie uruchomienia w trybie awaryjnym odlądałem już tylko bluescreen i samoczynny restart i tak w kółko.

 

Dzieki za odpowiedzi i próbe pomocy - temat już nieaktualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...