Skocz do zawartości
SpiderMAN

jakie stery najlepsze

Rekomendowane odpowiedzi

Do GeForce256 32MB SDR? Konkretnie karta pochodzi od MINt-a

 

Działam pod WinXPPro

Konfig jak ponizej.

 

Teraz mam 28.90 i sa strasznie wolne. w defaultowym 3Dmarku2001 mam na nich 1700 punktow. Mam tyle tych sterow, ze juz nie wiem ktore zapodac? A moze jakies nowe dobrze hulaja z moja karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja działam, a raczej działałem(dopóki mój GF2MX nie poszedł się je***) na 29,20. Dzięki nim uzyskałem ok. 22% lepsze wyniki, aniżeli ma np. 28,90. Jak już powiedziałem działałem na GF2MX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GeForce256 32MB SDR? Konkretnie karta pochodzi od MINt-a

 

Działam pod WinXPPro

Konfig jak ponizej.

 

Teraz mam 28.90 i sa strasznie wolne. w defaultowym 3Dmarku2001 mam na nich 1700 punktow. Mam tyle tych sterow, ze juz nie wiem ktore zapodac? A moze jakies nowe dobrze hulaja z moja karta?

Spróbuj 29.42 - ponoć są najszybsze. U mnie działają i chyba rzeczywiście sa najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj 29.42 - ponoć są najszybsze. U mnie działają i chyba rzeczywiście sa najlepsze.

Ja moge to potwierdzic :) ale tak jak napisal Imperator, lepiej posprawdzac kilka wersji samemu bo to roznie jest z tymi driverami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj 29.42 - ponoć są najszybsze. U mnie działają i chyba rzeczywiście sa najlepsze.

Ja moge to potwierdzic :) ale tak jak napisal Imperator, lepiej posprawdzac kilka wersji samemu bo to roznie jest z tymi driverami.

Spróbuje 29.42

A co so testowania już chyba wszystkie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego GeForca 256 DDR używam 23.11 są najszybsze. Co prawda nie sprawdzałem tak egzotycznych sterów dla mojej karty jak np. 28.XX bo wydawało mi się że są optymalizowane dla wyższych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...