Skocz do zawartości
Dziobak

Obudowa Do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, denerwuje mnie już ścisk w mojej przedpotopowej obudowie i zamierzam coś nowego kupić, żeby mi się 8800GT bez problemu zmieścił (teraz wszedłby tak na styk).

Na budę mam zamiar wydać do 200zł. Dobrze byłoby gdyby była przestronna, przewiewna i miała miejsce na 2 wiatraki 120mm gdyż takie posiadam. Na początku patrzyłem trochę za Chieftecami, np taki:

CHIEFTEC MEDIUM LBX-02BBB ver.LONGER

Jednak ma on miejsce tylko na jedną 120-tkę. No i z wyglądu jest taki... średni. Chociaż napewno ma swoje zalety więc może warto go wziąć?

Następna propozycja:

Sharkoon Rebel 9 Value z wentylem 250mm - ten wentylator na boku wygląda imponująco, jest też miejsce na dwie 120-tki. Tylko mam wątpliwości - czy ta 250-tka dołączona będzie cicha jak się ją puści na 5V? Czy buda spokojnie pomieści 8800GT?

I jeszcze: Sharkoon Rebel 9 Eco - wersja bez 250-tki ale za to można wrzucić dwie 120-tki na bok. No i jest tańsza.

Te obudowy Sharkoona mi pasują jeszcze z innego względu - mają 4 wyjścia USB na przodzie. (A tak BTW. jak się je podłącza do płyty głównej?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szefteka jest najlepszy z tego co podałeś.. bo jest największy, najcięższy, nie bedzie tak przenosił drgań i jest ładny obudowa z wyższej półki w końcu chiftec :), ja bym kupował szefteka, a co do obudowy nr dwa "smigło" to zagłosna i chyba troche obciachowa przynajmnij jak dla mnie :) co do wersji Eco to jak wyżej tylko bez "śmigła"

 

Co do USB to tam jest taki kabelek, wyprowadzenie które podłączasz do płyty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecam taką budę, sam chciałem kupić: http://allegro.pl/item299018754_hit_chieft...vat_gratis.html Chieftec to Chieftec, moze na zasilaczach po[gluteus maximus]dli ale budy nadal robią najlepsze na świecie. I bez zbędnych dziadowskich świecidełek. Miejsc na wentyle jest aż 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji płyty głównej masz dokładnie opisane, gdzie podłączyć USB, reset, HD LED...... Najczęściej, a może nawet zawsze piny znajdują się na dole płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...