Skocz do zawartości
The SainT

Tagan Versus Chieftec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do kupna jakiejś zasiłki i znalazłem dwie w sumie nawet ciekawe propozycje. Jedna z nich to Tagan TG530-U15 Easycon 530W a druga to Chieftec CFT-560A-12C 560W Ceny w granicach 250-310zł i właśnie waham się co wybrać. może macie jakieś pomysły? Zależy mi w miarę na cichej pracy i odpinanych kabelkach.

Pozdrawiam.

Edytowane przez The SainT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do kupna jakiejś zasiłki i znalazłem dwie w sumie nawet ciekawe propozycje. Jedna z nich to Tagan TG530-U15 Easycon 530W a druga to Chieftec CFT-560A-12C 560W Ceny w granicach 250-310zł i właśnie waham się co wybrać. może macie jakieś pomysły? Zależy mi w miarę na cichej pracy i odpinanych kabelkach.

Pozdrawiam.

Chieftec CFT-560A-12C 560W mam osobiście jest OK dobrze trzyma napięcia ale jest dość głośny, pod tym względem tagan jest na pewno lepszy :), patrząc z perspektywy czasu wziąłbym Tagana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a corsair trzyma napięcia jak skała, jest chłodny i niesłyszalny.. do około 80% pobotu mocy wtedy zwieksza obroty. mi sie tego niegdy nie udało zrobić bo na tym sprzęcie nie ma szans ale przy wykręconym e6600 + 3850 w CF też OC nawet nie sapnął że mu ciężko. o wahaniu napięć też można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...