Skocz do zawartości
gugus

8600?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien dylemat. W przyszlym tygodniu kupuje nowy zestaw, ale teraz nie o tym. Zastanawiam sie nad modelami 8600, bo mam do dyspozycji jakies 300-350 zl wiec tylko to wchodzi w gre. Zastanawiam sie czy lepiej wziac palit 8600 sonic+ czy palit 8600 512mb albo 1024mb? Chcialbym pograc na troszke wiekszych rozdzielczosciach, wiec nie wiem czy sonic da rade... Co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do dtspozycji jakies 1000-1200 PLN wiec nie jest to zbyt wiele, ale po przeczytaniu wielu testow opini etc zdecydowalem sie na cos takiego:

MoBo - Gigabyte M56S-S3 - 210

CPU - Athlon X2 4000+ - 190

RAM - Goodram 512mb - 30 (za jakis miesiac bede znow mial jakas gotowke to dokupie, na ten krotki czas starczy ;))

HDD - 160GB 7200rpm 8MB cache SATAII - 160

Obudowa - Cooler Master Elite 331 - 120

PSU - Modecom MC-400 400W - 140

nagrywarke mam stara ;)

Rozdzielczosc to nawet do 1600x1200 wiec przydaloby sie 512mb... Sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zdecyduje sie na sonica+, bo ta karta niczym nie odstaje od 86GTS, a za ta cene warto.

PS Przy okazji, nie bede musial nowego tematu zakladac. Co do zestawu nie ma zadnych obiekcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

W takim razie zdecyduje sie na sonica+, bo ta karta niczym nie odstaje od 86GTS, a za ta cene warto.

PS Przy okazji, nie bede musial nowego tematu zakladac. Co do zestawu nie ma zadnych obiekcji?

są obiekcje

 

może coś z Core 2 Duo w tej samej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede chyba zainteresowany c2d bo nie kupie dobrej taniej mobo za 200 zl

co jest mozliwe przy AMD. Jedynie co wchodzi w gre to ga p31, ale ona ma problem z pamieciami, wiec odpada. Wydaje mi sie, ze jak na AMD to zestaw jest w miare wydajny, ale czekam na dalsze propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...