Skocz do zawartości
Gość maru71

Zmiana Karty Graficznej...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maru71

Witam, obecnie posiadam cos takiego :

 

INTEL PENTIUM 4 531 3000Mhz

Płyta główna GA-81865GME-775-RH - Socket LGA775

GeForce FX5200 128 Mb,

pamięć 2x 256Mb DDR1

 

chcę dorzucić pamięci no i zmienić grafike na lepsza do tego, ale to wszystko jest na ddr 1 i za bardzo nie ma wyboru

i nie wiem co kupic i czy to się opłaca. Komp w dużej większosci jest na gwar. dla tego nie mysle o nowym.

czy moze ktos doradzic co, gdzie i za ile mozna kupic???

 

z gory dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Ja bym kupil jakies 6600GT lub 7300 GT na agp bo nic mocniejszego sie ladowac nie oplaca ;]

a ceny DDR jedynek są chorę wiec też nie poszalejesz

 

jakby co to moze jednak skusisz sie na Core Duo z dobrą płytą i 1GB rAMu za 450zł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie, albo sprzedac to żelastwo i kupic na przykład coś takiego:

 

http://allegro.pl/item299984561_piekny_i_b...core_2_duo.html

 

ciekawe ile bym za swojego uzyskał..???

Niezły zestaw ale procka lepiej E2160 i zasilacz Modecom MC-350. Zerknij na przyklejone tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły zestaw ale procka lepiej E2160 i zasilacz Modecom MC-350. Zerknij na przyklejone tematy.

Albo ja mam coś z oczami albo to miała być ironia?

To jest niezły zestaw?

Lipna płyta, giga pamięci na karcie (nie wiadomo po co i jeszcze pewnie DDR2) i "markowy" zasilacz samopał?

 

Nie kupuj zestawów na allegro, lepiej skorzystaj z przyklejonego tematu i kup kompa na części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maru71

witam, dzięki pany ja bym juz dawno zmienił i cos kupił ale zona przeciwna i coś musze wykombinować??????

 

jak cos to mnie...wisielec:

 

i nie mam za wiele kasy na to przeznaczonej , mówi że to zbędny wydatek.Miałem tylko zmienic pamięc i karte ale teraz chyba to się nie opłaca

 

 

 

 

pozdro..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sprzedaj to co masz i cos takiego, bo ten zestaw jak juz wczesniej okreslono nie jest zbyt ciekawy:

E2160 - 210

Ga p31 - ok 230

kingston/goodram 1gb - 60

i np 7300/7600/8600/3850 z allegro, moze byc uzywka i masz duzo wydajniejszy zestaw... W przyszlosci dokupisz ramu, moze zmienisz karte i bedzie to juz cos. Moze podalbys ile maszna to kasy? ;)

EDIT

Zapomnialem jeszcze o zasilaczu ;p

Modecom MC 350/400 ;) albo Amacrox warrior 400/450

Edytowane przez gugus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno sprzedałem stare części w stylu:

 

abit as8 - 150zł

celeron d 335j 2,8GHz - 100zł

4x512MB pc3200 ramu kingston 280zł

palit geforce 7600gt - 340zł

 

czyli całość za 870zł, dołożyłem 200zł i mam sprzęt jak w sigu :) ja doszedłem do wniosku że do zwłok na agp i ddr1 nie opłaca się wsadzać kasy no i mam dwa-rdzenie, ddr2 i pci-e i jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maru71

Dokładnie mam coś takiedo:

 

 

INTEL PENTIUM 4 531 3000Mhz(na gwar.), Płyta główna GA-81865GME-775-RH - Socket LGA775(na gwar.), GeForce FX5200 128 Mb, dysk twardy samsung HD160GB( na gwar.), nagr. LG DVD- GSA-H22L(na gwar.) i DVD Rom, , Pamięć 2x 256Mb DDR , zasilacz FEEL II 400( na gwar.)

 

I to kwestia ile bym za to dostał i pare groszy bym dorzucił ???

Zeby to nie było pod DDR1 to bym wymienił pamięć ( o połowe taniej) i grafike jest w czym wybierać,

a tak to lipa... <_<

 

 

 

pozdro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...