Skocz do zawartości
cih

Gigabyte 8800gt 512mb Zalman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie o to chodzi. Jakie są oznaczenia kostek pamięci na karcie??

Dokladnie, pomslalem ze skoro temat dotyczy grafy 8800GT to nie musze pisac dokladnie ze chodzi mi o pamieci na tej karcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja się grzeje jak diabli! w windzie ma 60C przy małym obciążeniu temp idzie w górę jak szalona. w cod4 jak grałem to po 5 min 120C! kombinowałem ze wszystkim: podłączałem w różne gniazda DVI, przez przejściówkę, zmiana pasty, wszelkie OC procka, ram do do default, reset biosu, zwiększyłem napięcie na MCH iiiiiiiiiiii dupsko.

zasilacz chieftec 2 linie 12V więc to od niego nie będzie. możliwe że gryzie się z płytą (abit ip35-e). już sam nie wiem, męczę ją juz 3 dni i [gluteus maximus].

jak macie jakieś pomysły to będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta ma w spoczynku 47°C a przy otwartej budzie 40°C (słabo wentylowana). Wentylator na karcie podłączony na 7V

PS. temperatury z Gamer HUD

Edytowane przez yanq33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karta ma w spoczynku 47°C a przy otwartej budzie 40°C (słabo wentylowana). Wentylator na karcie podłączony na 7V

PS. temperatury z Gamer HUD

U mnie temperaturki identyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może trochę głupie pytanie ale jak sprawdzaliście temperature gpu bo ja to swierdzalem na dotyk czy mi sie grzeje czy nie :D

 

jak parzyła to znaczy ze źle jak ciepła ale nie parzy to dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...