Skocz do zawartości
DoctorPulse

Jaka Płyta?

Rekomendowane odpowiedzi

Składam kompa dla braciszka, głównie gry, filmy i internet. Potrzebuje cpu, ram i mobo, resztę mam ze starego kompa.

 

Mobo:

ABIT IP35 P35/ASUS P5K-E/DFI LanParty DK P35/? (do 500zł)

 

CPU:

to raczej e2160 (o/c)

 

a pamieć: 4GB OCZ DUAL EVP 2x2GB 800MHz TITANIUM DDR2

 

Na cpu,ram i mobo mogę przeznaczyć max 1100zł

 

ATI X800XL Sapphire 256MB

Seagate 200GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie składam kompa. Procesor E2160, co powiecie na płyte główną gigabyte ga-p35-ds3l??(myślałem nad foxconnem albo MSI, ale znalazłem tego gibabyte w troche niższej cenie i zastanawiam się czy nie będzie problemów?)

Zależy mi na podkręceniu tego procesora do ok.2,7ghz

Edytowane przez Pawel23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te płyty to czy abit ip35 czy foxconn p35a-s czy asus p5k pro to każda jest naprawdę dobra i każdy będzie Ci doradzał to co sam ma ;p Więc i tak będziesz musiał Ty zdecydować co kupisz;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie asusa nigdy nie miałem, miałem 2 DFI, które nigdy mnie nie zawiodły, o abicie też dobre opinie słyszałem, poczytałem trochę topic o tej płycie i myślę że to będzie dobry wybór. A co do proca, to początkowo miał to być e4500 + abit, ale doczytałem, że ten proc jednak nie jest wart tych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...