Skocz do zawartości
wwd

Jaki Hdd 500gb?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam wydajnego, cichego i bezawaryjnego dysku 500Gb do swojego zestawu. Myślałem o Seagate 500GB Barracuda 7200.11 z 32MB cache ale w temacie o nim są różne opinie. Jedni piszą że rewelka inni że lipa. Może zależy na co się trafi...

Miałem już przykre doświadczenia z dyskami WD a potrzebuję dysku na potrzeby obróbki wideo więc chciałbym żeby się nie wysypał.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Seagate będzie OK.

A jeszcze możecie mi doradzić jaką wybrać obudowę do niego, bo ma być jako zewnętrzny z wyjściem na USB i eSATA lub SATA.

 

Edit:

MożeWelland ME-740J - Tyle że podobno obsługuje tylko SATA1.

Edytowane przez wwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam WD jak dla mnie bardzo cichy, już mam 3 model, wcześniej miałem 200 , 320 i teraz mam 500GB aaks i się sprawuje naprawdę świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam WD 250Gb ale pierwszy jaki kupiłem wysypał się po tygodniu - dostałem nowy i w sumie do dzisiaj chodzi, wcześniej miałem WD 120Gb i po roku straciłem wszystkie dane więc może dlatego nie jestem przekonany do WD.

Ale w sumie zamiast Seagate można by dołożyć 100zł i kupić WD 750Gb AAKS.

Edytowane przez wwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...