Skocz do zawartości
stelma88

Jesli Nie Ocz To Co?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem poniewaz w sklepie w ktorym kupuje komputer nie ma na stanie OCZ Platinum Rev 2 2x1Gb 800MHz tak polecanych w tematach z zestawami. Wiec jesli nie te pamieci to jakie? Zaznaczam ze cena ~150zl i 2x1Gb na 800MHz

 

I jeszcze przy okazji zeby niepotrzebjie zakladac drugi temat czy taki zestaw ujdzie?

CPU --> Intel C2D E8200

MoBo --> Abit IP35-E

GPU --> Palit GF8600GT 256MB DDR3 Sonic+

RAM --> ??

HDD --> Seagate Barracuda 7200.10 250 GB ST3250410AS

DVD-RW --> Samsung SH-s203N SATA

+ buda z zasiłką

Calosc ~2000zl

Edytowane przez stelma88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ buda z zasiłką

Mam nadzieję, że to nie zasiłka z gatunku Tracer, Feel, Codegen, Megabajt ? ...

 

 

Swoją drogą faktycznie , jak nie ma OCZ na stanie i nie ma możliwości ich zamówienia (na przykład na jutro... na za dwa dni, na poniedziałek ...) to możesz pomyśleć o Patriot LLK albo GoodRam Pro :)

W to, że A-Data Vitesta 800+ będą mieli raczej wątpię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilka niestety FEEL III :/

 

Jestem uparty dlatego caly zestaw chce <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w jednym sklepie :)

 

W sklepie sa i te A-Daty i te Patrioty wiec... ? :P

 

No i niestety kolejna przykra zmiana... :/ Nie maja tez plyty Abita (wszystkie inne komponenty juz sprawdzilem i sa cale szczescie na stanie)... Czy Gigabyte GA-P35-DS3L bedzie dobrym wyborem?

Edytowane przez stelma88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilka niestety FEEL III :/

 

Jestem uparty dlatego caly zestaw chce <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w jednym sklepie :)

 

W sklepie sa i te A-Daty i te Patrioty wiec... ? :P

 

No i niestety kolejna przykra zmiana... :/ Nie maja tez plyty Abita (wszystkie inne komponenty juz sprawdzilem i sa cale szczescie na stanie)... Czy Gigabyte GA-P35-DS3L bedzie dobrym wyborem?

 

Człowieku zmień sklep ,albo nie bierz budy z zasiłką i kup osobno jakiegoś Modecoma 350 (ale nie feel) ,albo dołóż trochę i kup Amacrox 400 W. Bo cały ten twój zestaw jest do niczego z tym zasilaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku zmień sklep ,albo nie bierz budy z zasiłką i kup osobno jakiegoś Modecoma 350 (ale nie feel) ,albo dołóż trochę i kup Amacrox 400 W. Bo cały ten twój zestaw jest do niczego z tym zasilaczem.

FEEL III spokojnie da rade one nie padają jak I i są ciężkie. Edytowane przez tobster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zestaw spoko. Dwie rzeczy jak do tego zestawu mi nie pasują. Pierwszą rzeczą jest karta. Jeśli chodzi ci o gry to dozbieraj lepiej kase na Radeona 3850 lub 3870 jeszcze lepszą rzeczą będzie dozbierać kasę na jakiś model 8800GS lub 8800GT. Ten 8600GT jest praktycznie dwa razy wolniejszy od 3850. Niby masz wersje Sonic ale to jest tylko około 10% większej wydajności. Drugą rzeczą to jest ten nieszczęsny zasilacz. Ja bym nie ryzykował go podłączać. Lepiej wejź Amacrox 450W/Antec 380W/Pentagram 460W. Jednak jak już kupiłeś karte tą 8600 GT no to pozostaje ci tylko zmienić zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja, ktora ja podalem roznisie od Twojej tym, ze juz standardowo pociagna e8x00, ma obsluge raid, malo jest komentarzy w necie, a wiec nie ma z nia wiekszych problemow :) gigabyte dobra firma :)

ja niedlugo kupuje ta plytke pod 8200 + pamieci OCZ, moze jakiegos maksymalnego oc nie bedzie, ale dla normalnych uzytkownikow to chyba dobry wybor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna zostanie taka jaka jest poniewaz mam bezwzgledny limit 2000zl. Procesor kupilem troche ponad ta karte ale to dlatego ze za kilka miesiecy sprzedam wlasnie ta karte a kupie jakas z serii 9.

 

Pogadam jeszcze ze sprzedawca o tym zasilaczu i zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Jutro ide juz do sklepu zlozyc zamowienie. Jak dostane kompa to powiem co z tego wyszlo i jak sie sprawuje :)

 

P.S

To brac A-Daty czy Patrioty? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...