Skocz do zawartości
bialyikar

Zaśilacz Pod Konkretny Konfig.

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mi doradzić jakiś (cichy) zasilacz pod taki konfig:

  • procek: Athlon 64 X2 4600 (Być może będzie szybszy)(kręcony)
  • płyta: Asrock ULi939SLI32-ESATA2
  • pamięci: 4x1giga(kręcone)
  • grafika: Galaxy G7900GS (za jakiś czas wymiana na szybszą)(kręcona)
  • dyski: 3x500Gb
  • nagrywarka: DVD
  • karta dźwiękowa: SB Audigy
  • karta TV
  • + jakiś zapas mocy na przyszłość :)
Edytowane przez kari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony mogę odradzić Corsaira, gdyż stosunkowo często (a na pewno nie rzadko) miewają tzw. świerszcza. Kupiłem HX 520 i go ma, kumpel także ma 520 i też dostał gratis świerszczyka <_< . Pan z Zenfista pisał że wersja 450 łapie go częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lool1234, a ja mam 450W, polecilem te zasilacze kumplom (jeden kupil 450W, drugi 520W) i jakos nie maja siwerszcza i sa bardzo ciche, wszystkie kupione w komputroniku, moze w zlym sklepie kupujesz? Jak Ci swierszczy to oddaj na gwarancji, korona z glowy nie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lool1234, a ja mam 450W, polecilem te zasilacze kumplom (jeden kupil 450W, drugi 520W) i jakos nie maja siwerszcza i sa bardzo ciche, wszystkie kupione w komputroniku, moze w zlym sklepie kupujesz? Jak Ci swierszczy to oddaj na gwarancji, korona z glowy nie spadnie.

:)

Cieszy mnie to że nic wam nie świerszczy, wszystkim nie może. Chciałem tylko zaznaczyć że można trafić na taką sztukę.

PS. Kupiłem w komputroniku, a zasilacz został oddany na gware. Także spokojnie B-)

Edytowane przez lool1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no lajt, zawsze spokojnie. "W ogolnosci" chodzi o to, ze kazdej firmie (nawet tej najbardziej och ach 31337) zdarza sie wypuscic z linii kilka(dziesiat/set, w zaleznosci od ilosci wyprodukowanych) zasilaczy z felerkami co nie oznacza, ze firma jest juz be, bo to tylko i wylacznie statystyka. Ja bym nie odradzal, bo jak sie trafi swierszcz to mozna wymienic i nie ma problemu. Jak juz dostaniesz spoko sztuke to nie pozostaje nic jak zapomniec o zasilaczu, ewentualnie cieszyc sie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że trafiają się felerne serie, rozumiem. Ja go tylko informuję o tym fakcie, żeby mógł <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to pod uwagę.

 

A tak w ogóle to w jakim przedziale cenowym się poruszamy? Bo padają tutaj skrajne propozycje.

No i jak autor definiuje ciszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Corsaira, ale po co 450W do tego configu, nie bardzo rozumiem ;)

Bo w nizszej "klasie mocowej" ciezko znalezc cos rownie cichego-MC-350 to raczej nie nadaje jezeli ma byc CICHO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że trafiają się felerne serie, rozumiem. Ja go tylko informuję o tym fakcie, żeby mógł <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> to pod uwagę.

 

A tak w ogóle to w jakim przedziale cenowym się poruszamy? Bo padają tutaj skrajne propozycje.

No i jak autor definiuje ciszę?

Przedział cenowy to od 0 do 380zł.

Ciszę rozumiem jako ciszę totalną :). Najlepiej by było tak, aby w nocy miało się wrażenie, że komputer jest wyłączony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BQ! SP 450W. Jesli chodzi o cisze, to mojego kompa slychac TYLKO i WYLACZNIE dlatego, ze na grafice wiatrak pracuje jak suszarka. Po odpieciu/wymianie grafy komp jest nieslyszalny w warunkach nocnych (specjalnie przystawilem obudowe do biurka zeby sprawdzic) - 3:40 w nocy w akademiku, kiedy jestem sam w pokoju a wszystkie oznaki zycia dookola umarly w alkoholowej malignie.

Jesli seria DP jest rownie cicha, to zastanowilbym sie czy nie dolozyc kilku zl do odpinanych kabelkow

Edytowane przez Wiedzmin_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...