Jump to content
norghe

Problem Z Odtwarzaczem Mp3/pendrivem

Recommended Posts

Witam.

Posiadam player mp3 Philips SA179 taki jak tu:

Moja strona

Do niedawna wszystko działało bez problemu. Ale niestety zaczeły dziac sie dziwne rzeczy. Mianowicie podczas wgrywania na odtwarzacz plików( dowolny typ) albo wyskakuje klepsydra i nic sie nie dzieje (na wyswietlaczu mp3 pokazuje przesyłanie danych) albo zaczyna przesyłac i po paru sekundach pasek postępu sie zatrzymuje i tez zawias.Na samym początku tych problemów wyskakiwał czasem komunikat ze "ścieżka jest za głęboka,nie mozna skopiowac plików".Próbowałem zrobic update'a oprogramowania odtwarzacza ale w trakcie aktualizacji takze sie zawiesił. Byłem wiec zmuszony oddac go do serwisu gdyz w ogóle nie wstawał (niedokonczona aktualizacja). Tam wgrali ponownie oprogramowanie i niby miało byc ok. Niestety po podłączeniu u siebie dzieje sie to samo.

Problem jednak tkwi nie w samym odtwarzaczu a w podłączeniu do komputera. W serwisie bowiem działał on bez zarzutu jak i na innych komputerach (sam sprawdzałem). Tylko u mnie jakos nie chce ładowac tych plików.

Mam poprawnie zainstalowane usb 2.0, inne urządzenia działaja tez bez problemu podpięte do usb(w tym inne odtwarzacze mp3 i pendrive'y).

Kompletnie nie wiem w czym lezy problem.

Dzisiaj skonczyłem re-instal systemu ale jest nadal to samo.

Pomóżcie, będe bardzo wdzięczny!

System: WinXP Prof SP2

Płyta główna:MSI KT6 Delta-SR (MS-6590 v2.0)