Jump to content

Raadek1989

Stały użytkownik
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Raadek1989

 1. Ja mam problem z odtwarzaczem EASYLITE usb mp3 256mb. Na windowsie 98se wykrywa go ale jako cd-rom i nic śię nieda na niego wgrać. Bardzo bym prosił o jakąś pomoc. Na WINxp działa bardzo dobrze.
 2. Witam!! chcem sobie kupic karte graficzna najlepiej do 200 zł pod agp aby obsługiwała pixel shadera 3.0
 3. Najprawdopodobniej procesor mu się przegrzewa lub odłącza mu się taśma od dysku twardego. Sprawdźcie w biosie jaka jest temperatura procesora. Najlepiej przeczyść radiator z kurzu.
 4. Witam! Jakiś czas temu kupiłem kabel do telefonu sagem my400x. Kabel dostałem z oprogramowaniem, lecz gdy wszystko instaluje i podłączam telefon wyskakuje komunikat, że telefon nie jest kompatybilny. Ściągnąłem też różne inne programy, ale w nich nawet nie wykrywa telefonu. Mógł by mi ktoś pomoc.
 5. Może to byś spowodowane uszkodzonymi przewodami. Wiem bo też tak czasami mam. Muszę resetować kąpa i poprawiać kable. Może to byś spowodowane uszkodzonymi przewodami. Wiem bo też tak czasami mam. Muszę resetować kąpa i poprawiać kable.
 6. Miałem taki sam problem z mocowaniem coolera. Skleiłem klejem superglue i się jakoś trzyma.
 7. Jak dla mnie maxtor to najgorsze co może być miałem go przez ok miesiąc i mi te ząbki od taśmy powypadały. Seagate mam już od ok 3 lat i częściej go wyjmóję i wszystko jest ok.
 8. Przestaw w biosie zabezpieczenie przed przegrzaniem na wyższą temperature.
 9. Na innych telefonach chodzi dobrze. Ja testowałem na sagem my400, tylko raz udało mi się coś przesłać.
 10. Witama mam problem z przesyłaniem danych przez irde. Z komputera na komurke idzie normalnie ,a z komurki na komputer nie chce przesłać. Może mi ktoś pomuc?
 11. U mnie gra działa dobrze na geforce 4 mx440 i 256mb ram. Czasami lekko się przycina. Przeszedłem ją już ale gram jeszcze raz :D .
 12. Powiem tak: Fifa jest do d**y. Co to za przyjemność biegać za piłką za pomocą klawiszy. Nawet jakby miała super ekstra zajefajną grafike to bym w nią nie zagrał.
×
×
 • Create New...