Skocz do zawartości
Tempestor

Coś W Okolicach +/- 3000pln

Rekomendowane odpowiedzi

powoli się przymierzam do zmiany kompa - ten co posiadam powoli mi jakoś nie wystarcza

myślałem nad takim zestawikiem:

 

proc - CORE 2 DUO E8400 3.0GHz LGA775 BOX

płyta - no właśnie tu mam największy problem z wyborem

pamięć - która firma lepsza i jaką ilość wrzucić - zastanawiam się nad Mushkin lub OCZ 2GB lub 4GB 1066MHz (praca w XP stąd zastanawianie)

grafa - EVGA 8800GT/GTS? (czy GTS 640MB/320bit wydajniejszy? - w liczbach wygląda że tak)

dysk - SEAGATE 250GB ST3250310NS SATA II 32MB

power - TAGAN TG500-BZ (500W) MODULARNY czy zwykły TAGAN TG500-U33 (500 Watt) lub może coś innego polecacie

buda - coś już sobie znajdę ;-)

 

bawić w podkręcanie już się raczej nie będę (może raz na próbę :-P ), komp do gier i buszowania po necie

Edytowane przez Tempestor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Zmień tego Tagana na coś innego, może BQ P7? Co do płyty jestem za Foxconnem P35A-S. Jeżeli GTS to TYLKO 512, 320 i 640 to stare konstrukcje.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi

a czy moglibyście doradzić jakieś pamięci?

wymieniłem Mushkin lub OCZ, ale każdą inną firmą z dobrymi kościami też nie pogardzę

czy przy grafie 8800GTS jest duża różnica w wydajności między 8800GT - różnica warta ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...