Skocz do zawartości
zibimen

Konfig Do Oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zmodernizować pudło. Do kupna wybrałem:

GALAXY 8800GT 512MB + ARCTIC COOLING NV SILENCER 5 REV. 3

INTEL CORE 2 DUO E8400 3GHz 6MB 1333 MHz 64Bit

ABIT IP35 SilentOTES lub ASUS P5K PRO Która lepsza?

OCZ 2x2GB 800MHZ Titanium

 

Posiadam zasilacz HuntKey HK-400AP 400W. Będzie wystarczający?

 

Proszę o ocenę, rady, sugestie itd.

 

Na te 4 elementy mogę wydać 2-2.5k pln.

Edytowane przez zibimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobo brałbym Asus PK5 Pro ,a resztę konfigu jak najbardziej ok. Nie podałeś jaki dysk chcesz. Ja polecę coś z Samsunga,a z nieco głośniejszych Seagate'a z prostopadłym zapisem. No może jeszcze zastanowiłbym się nad kartą graficzną Ten Silenecer wcale nie jest taki cichy ,więc do tego Galaxy wziął bym jednak Accelero S1 + jakiś dobry fan 120 mm.

 

 

 

Ehh Grzesiu postfuckerze jeden. Widzę ,że wskoczyłeś na ogólne Top 10. Normalnie gratuluje takiego zaszczytu. :lol:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobo brałbym Asus PK5 Pro ,a resztę konfigu jak najbardziej ok. Nie podałeś jaki dysk chcesz. Ja polecę coś z Samsunga,a z nieco głośniejszych Seagate'a z prostopadłym zapisem. No może jeszcze zastanowiłbym się nad kartą graficzną Ten Silenecer wcale nie jest taki cichy ,więc do tego Galaxy wziął bym jednak Accelero S1 + jakiś dobry fan 120 mm.

Dysk twardy już mam samsunga 250 sata1. Wymieniam tylko te 4 rzeczy z dodatkami, resztę bajerów mam z 'starego' kompa.

 

Problem w tym ze Accelero S1 jest trudno dostępny...

 

Ten Asus lubi mieć fochy i kaprysy, może lepiej dołożyć do DFI LP DK P35/DFI BloodIron? Lub zamiast asusa wziąć MSI :)

Płyta głowna to dla mnie najwiekszy problem, orientuje się w nich tyle co przeczytałem przez ostatnie dwa dni. Co masz na myśli pisząc 'fochy i kaprysy'?

Dfi troche drogie. A co byście powiedzieli na MSI P35 NEO2-FR? NB. doczytałem ze Asus nie obsługuje sli.

 

 

Aha polecono mi żebym OCZ zamienił na Goodram Pro na mikronach. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez zibimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna płyta na p35 nie bedzie obslugiwała SLI:) A Asusy fajne są bardzo lubie i jestem z nich zadowolony:)

 

OCZ fajnie sie kręcą a te GoodRamy to 900Mhz?

Edytowane przez mattis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna płyta na p35 nie bedzie obslugiwała SLI:) A Asusy fajne są bardzo lubie i jestem z nich zadowolony:)

 

OCZ fajnie sie kręcą a te GoodRamy to 900Mhz?

Aha, człowiek całe życie sie uczy. :D A jak oceniacie p35?

 

Tak, 900 mhz.

Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta głowna to dla mnie najwiekszy problem, orientuje się w nich tyle co przeczytałem przez ostatnie dwa dni. Co masz na myśli pisząc 'fochy i kaprysy'?

Dfi troche drogie. A co byście powiedzieli na MSI P35 NEO2-FR? NB. doczytałem ze Asus nie obsługuje sli.

Np. nie wstaje czasem nawet z defaultowymi ustawieniami, lubi mieć cold booty, na niektórych biosach cienko kręci pamięci itd itd. MSI bardzo dobra płyta, poczytaj zresztą FAQ i topic o niej ;] DFI można wyrwać za 390zł w PCProjekt :D

 

Żadna płyta na p35 nie bedzie obslugiwała SLI:) A Asusy fajne są bardzo lubie i jestem z nich zadowolony:)

SLI działa na P35 :wink: na serii GF 7xxx i po zastosowaniu modowanych sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...