Skocz do zawartości
Magic_LbN

Zestaw: Głównie Do Gier, Cena Max 2200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Więc myślałem o czymś takim:

 

cpu: E2160 + OC (mam nadzieje na ok. 3Ghz i raczej nie chce nic droższego- ten powinien wystarczyć)

 

mobo: ASUS P5N32-E SLI PLUS

 

grafa: GALAXY GeForce 8800GT 512MB DDR3/256bit CoolerMaster (ze względu na cenę - jak będzie za głośne chłodzenie, to pewnie wrzucę Silencera na nią)

 

pamięć OCZ Platinum Rev2 DDR2 800Mhz 2x1024MB

 

WD Caviar 320GB 16MB cache (wersja aaks? ta nowsza w każdym razie)

 

buda Thermaltake Mambo

 

zasilacz Chieftec GPS 500AB-A

 

Do tego pasta Arctic Silver, bo pewnie będę składał kompa sam.

Co na to powiecie? Którąś część dać inną? Absolutny max cenowy to ok 2200zł ale wolałbym troszke mniej jednak ;) Z góry dzięki za wszelkie sugestie =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Inna płyta-raczej coś na p35 chyba że koniecznie potrzebujesz sli to coś na NF7. Co do dysku jestem za seagate i ten zasilacz przydałoby sie zmienić na coś cichszego-może amacrox 450pfn? Ogólnie zestaw dobry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak: dysk i tak zostawie :F (mój aktualny WD chodzi już pare lat, jest ok i cisza, a wszystkie seagate'y jakie spotkałem sobie terkoczą mocno :/)

 

ram - jaki inny w tej cenie?

 

zasilacz - czekam na sugestie bo akurat tutaj to nie bardzo sie orientuje jak to wszystko teraz wygląda, co dobre itd

 

mobo - no chciałem SLI 16+16, ale na mobo na nf680 nawet nie ma kasy, nie mówiąc o nf7... inna opcja to jest coś na P35 właśnie, tylko pytanie co z tym asusem jest nie tak że odradzacie?

 

EDIT: poszukałem troche - mobo może ASUS P5N-D? byłem przekonany ze nowszy chipset= droższe a tu zonk xD

Edytowane przez Magic_LbN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

to tak: dysk i tak zostawie :F (mój aktualny WD chodzi już pare lat, jest ok i cisza, a wszystkie seagate'y jakie spotkałem sobie terkoczą mocno :/)

 

ram - jaki inny w tej cenie?

 

zasilacz - czekam na sugestie bo akurat tutaj to nie bardzo sie orientuje jak to wszystko teraz wygląda, co dobre itd

 

mobo - no chciałem SLI 16+16, ale na mobo na nf680 nawet nie ma kasy, nie mówiąc o nf7... inna opcja to jest coś na P35 właśnie, tylko pytanie co z tym asusem jest nie tak że odradzacie?

A TAM ZARAZ NIE TAK- po prostu FSB nie to :-) na P35 też da sie uruchomić SLI

IP35 Pro, P5K, P5E, MSI P35 Neo2 -FR

 

co do zasiłek to teraz wszystko wygląda tak że kazdy bierze Corsair a jak nie ma za wiele kasy to Amacrox :-)

 

dysk - kwestia gustu, a cco do RAMu to wybór jest spory więc tylko analizować :-P, niemniej OCZ są bardzo dobre

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zasilacz może coś takiego: CORSAIR 450W CMPSU-450VXEU (takie oznaczenie na alledrogo ma)?

jeśli o ram chodzi to myślałem o OCZ Platinum rev2 albo OCZ Reaper (tych tańszych ~180zł), nie wiem które lepsze?

 

SLI na P35? nie słyszałem nigdy? jak? O.o

a na tej mobo P5N-D wejdą dwie grafy z dwuslotowym chłodzeniem? bo jakoś mało miejsca chyba jest między pci-e?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

to zasilacz może coś takiego: CORSAIR 450W CMPSU-450VXEU (takie oznaczenie na alledrogo ma)?

jeśli o ram chodzi to myślałem o OCZ Platinum rev2 albo OCZ Reaper (tych tańszych ~180zł), nie wiem które lepsze?

 

SLI na P35? nie słyszałem nigdy? jak? O.o

a na tej mobo P5N-D wejdą dwie grafy z dwuslotowym chłodzeniem? bo jakoś mało miejsca chyba jest między pci-e?

Ja bym wybrał Reaperki - choćby ze względów estetycznych..

Corsarz to ten,

SLI na P35 za pomocą sterowników ULI lub odpowiedniego patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...