Skocz do zawartości
Vercedes

Monitor Do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Fujitsu Siemens P19-2 w sirius.pl masz za 1200 i raczej nic innego nie bierz pod uwagę [; Ewentualnie Samsung 940FN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Monitor ma sie nie podobać a służyć najpierw. Zresztą co Ty od niego chcesz, monitor LCD jak monitor LCD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fujitsu Siemens P19-2 w sirius.pl masz za 1200 i raczej nic innego nie bierz pod uwagę [; Ewentualnie Samsung 940FN.

 

A jakiś argument oprócz tego ,że ma dobrą matryce. ? Jak to się ma do szybkich gier ? Monitorek wydaje się być fajny. A 22 calowe za tą cene to pewna TN;ka ,której bym nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gram w cs'a i nfs: porsche i jakoś smużenia nie zauważam. Może i czas reakcji wydaje sie duży ale jest chociaż realny a nie tak jak pseudo 1 albo 2ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jaki powinienem wybrać?

Bo kupiłbym tego samsunga, ale boję się w ciemno wybierać.

Jeszcze widziałem taki 22 calowy manty co mi się podobał, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć nazwy modelu.

 

PS: Wygląd to dla mnie kluczowa kwestia, bo wydaje mi się że w takim zakresie cenowym wszystkie są w miarę dobre.

Chyba ze nie? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się na nim gra w takie szybkie gierki jak CS. Czas reakcji jest wtedy kluczowy.

 

Widziałem dziś ten model HP w MediaMarkt za ok. 1100 PLN ,ale było tam puszczone jakieś demko 2D. Kąty ma niezłe ,kolory też bardzo ładne ,nie takie wyblakłe jak na LG obok. Do tego ta czerń zapadająca bardziej w szary ;) Ale to może kwestia ustawień. Ogólnie lepiej się prezentował od tego LG i od jeszcze jakiegoś 22 Samsunga.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym za 1050zł 22" panoramiczne niż za 1k zł 19"

 

A tego HP miałem możliwość zobaczyć w akcji na żywo. Kolory ładne, ostrość dobra. Smużenia nie zauważyłem (puszczony CoD4 + później video).

Dlatego zbieram kasę... tyle, że na model 24".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

W sirius za 999 z przesyłką jest.

 

To ten?

:damage_wall: A ja swój kilka tygodni temu kupiłem za 1200 :angry:

 

Devil napisałem Ci że smużenia nie zauważam, gra sie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tego fujitsu i również polecam, w grach sprawdza się bardzo dobrze, do filmów też sie nadaje (bardzo dobra czerń) kupiłem chyba ze 2lata temu żadnych awarii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... ale ten fujitsu mi się nie podoba :D. Nie pasuje do mojego pokoju.

 

A tego HP miałem możliwość zobaczyć w akcji na żywo. Kolory ładne, ostrość dobra. Smużenia nie zauważyłem (puszczony CoD4 + później video).

Dlatego zbieram kasę... tyle, że na model 24".

A więc chyba wezmę tego HP.

A w NFS'a nie grywam, raczej obstaję przy klimacie GTA i od czasu do czasu pogram w MOH :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że HP leciał na d-sub'ie...

Więc jeżeli faktycznie na hdmi/dvi może być lepiej - to matryca TN w tym przypadku w niczym nie przeszkadza.

Sam byłem przeciwnikiem LCD - ten HP mnie przekonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...