Skocz do zawartości
labo

Jaki Dysk Za Około 350 Zeta?

Rekomendowane odpowiedzi

witam

doradzcie jaki kupic dysk twardy za okolo 350 zeta, rozumiem ze w ata nie ma sie co pakowac tylko w sata, z tego co przegladalem, moge wyrwac za te pieniadze okolo 400-50 giga dysk.

i tu mam dylemat, na tym forum w dziale co kupic wiekszosc poleca wd dyski, natomiast czytajac komentarze na komputroniku kupujacych zauwazylem duzo negatywnych opini na temat glosnosci dyskow wd, zalezy mi zeby byl w miare cichy i wydajny.

Nie znam sie na dyksach sam posiadam segate 80 giga ata z 2 mega cachu :D ktory mi sluzy od 2002 roku wiernie, ale jest za maly juz :/

mam jeszcze malego smsunga 40 giga ata ktory mi sluzy od okolo 2000 roku :) z tym dwoma firmami nie mialem problemow.

 

pytanie jeszcze czy nastawiac sie na dysk z 16 mega cachu i ncq?

Na co zwracac uwage? decybele podawane przez producenta, cache, ilosc obrotow, ncq, łozysk olejowe? :) cos jeszce?

dysk ktory chce kupic bedzie dyskiem systemowym, i ma mi sluzyc dluuuugie lata.

prosze o porade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość xantype

potrzebowalem duzego dysku i kupilem 500-tke Seagate ST3500630A na PATA, zwiazku z tym ze pierwotnie mial pojsc do starszego kompa, zajalem glowne miejsce w nowym, okazal sie wyjatkowo dobrym dyskiem, cichy oraz szybki mimo starszego interfejsu... ogolnie polecam seagate, daja teraz 60 mies. gwarancji, to jest cos! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung/WD/Seagate - coś z tego ;). Każdy poleca coś innego :). Ogólnie różnice bardzo duże między nimi nie są. Czytałem gdzieś, że nowe Samsungi nie są złe... ja ogólnie mam Samsunga i sobie chwalę ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...