Skocz do zawartości
tekno

Za Duzy Bass W Słuchawkach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z nowo zakupionymi słuchawkami Speedlink Medusa

W muzyce sa świetne ale ja gram zawodowo w csa i podczas gdy strzelaja przeciwnicy bass uniemozliwa mi uslyszenie czegokolwiek. W windowsie juz wylaczylem bass boost`a troche to dalo ale jest jeszcze za duzy. Slyszalem ze istnieje programik do obnizenia bassu i wazy kilkadziesiat kilobajtow

 

 

Prosze o szybka porade, zwrot sluchawek odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednia krajową wyciągasz ?

 

atak rly, sciagnij jakis equalizer systemowym w sterownikach też powinien być. Tych na uszach nie miałe male miałem aero 5.1 a to chyba podobna konstrukcja to w pilocie na kablu miały volume "subwoofer"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz kartę muzyczną ?

Teraz w sumie nawet integraty mają panel kontrolny.

Ja mam starą SoundBlaster Live 1024Player i jest do niej Creative Surround Mixer ... tam ustawiam sobie np , ze są głośniki lub słuchawki ... mogę regulować głośność, tony niskie (bas) i wysokie ... :)

Do Twojej karty muzycznej też coś takiego musi być :)

No chyba, że to jakieś wynalazki USB ze swoimi osobnymi sterownikami ... nie ma to jak normalnie podłączyć słuchawki do dźwiękuwki przez jacka :)

Edytowane przez barat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Karte zintegrowana z Asus A7V8X-X , SoundMax a słuchawki sa pod karte a nie usb. Sterowniki SoundMax 1388 czy cos takiego i w nich jest mini kontrol panel ale sa tylko jakies [ciach!]ly typu adult.child , sluchawki stereo , glosniki itd otoczenie echa, jest tez regulacja tonow wysokich i niskich ale jest szara i nie da sie ruszyc zaden z suwakow dodam ze sa jeszcze 2 ptaszki ktore sa zaznaczone

AC3 i PCM.

 

Moze wina lezy w sterach ale nie moge znalezc lepszych ...

Kumpel mial tez duze basy i programem je sciszyl tylko zrobil formata i zapomnial nazwy :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm aż dziw, że masz "szare" suwaki do tonów niskich (to by załatwiło sprawę) ... poszperaj po necie czy ktoś nie miał takiego problemu na Twojej płycie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...