Skocz do zawartości
Jabolewski

Problem Gsm Z 6120 Black

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mój problem tkwi w tym, że dostałem telefon na prezent Nokie 6120 BLACK z zagranicy problem był w tym, że osoba wręczająca mi go popełniła gafe i zabrała sam telefon bez pudełka itp ładowarki więc używałem ładowarki i kabelka od plusfona 401i, musiałem pilnie wyjechać i zabrałem swój stary telefon a ta nokia została gdy wróciłem telofon nie włączał sie wkładam ładowarkę i nic nie świeci się nie ładuje się telefon się nie włącza nie mam pojęcia co robić, prosił bym was o pomoc narazie nei mam od kogo zalatwic oryginalnej ladowarki ale moge kupic podróbke za 10 zł czy to pomoże na tej od plusfona normalnie sie ładował. :mur:

 

Dziwi mnie to że ładowarka na allegro jest cienka i okrągła a ja używałem płaskiej prostokątnej z dolu dłuższej. Używałem ją dosłownie może z 2 dni możliwe ze mi się coś przywidziało że sie ładowałą ale przez usb powinna sie ładowac a też sięnei łąduje.

Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a za ile mozna kupic ladowarek za 12 zł to nei zepsuje fona bo taka za 4 zł to shit od ilu sprzedaja pożądne bo narazie nei mam funduszy na oryginał chyba zależy iel kosztuje jakis dobry zamiennik to ile??

 

A gdy telefon jest wyłaczony to sie ładuej przez usb czy nie??

Edytowane przez Jabolewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...