Skocz do zawartości
szyman12

Obudowa Wraz Z Zasilaczem

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić obudowę wraz z zasilaczem. Dużo osób radzi, aby kupić osobno zasilacz i obudowę jednak przekroczyłem sumę mojego komputera. Na obudowę + zasilacz mam max. 200 zł. Myślałem nad czymś takim:

http://www.agito.pl/obudowy/modecom_image_...w.91.43889.html

 

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kwocie cieżko sie zmiescic z zasiłką i obudową dobrej klasy. Wg mnie lepiej kupić lepszy zasilacz - to on jest odpowiedzialny poniekąd za stabilność i bezpieczeństwo reszty komponentów a potem budę. Zasiłka najtansza z markowych to GPS-400 Chiefteca nie jest to szczyt marzeń ale lepsza od Codiego a budę w miarę mozna kupić za 125zł czy 139zł - Aplus lub CoolerMaster 33x. Ewentulanie zapraszam na PM lub GG -cos sie wykombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił Modecom MC-350 , MC400 albo już "na wyrost" corsair 450W (ale to pełne 200zł) ... i złożył kompa bez obudowy. Trochę bym się tak przemęczył aż dozbierałbym do pierwszej, którą jest sens kupować, czyli CoolerMaster Elite lub Sharkoon Rebel 9 Eco :)

 

Przy zakupie MC-350 za ~100zł potem musiałbyś dozbierać z 40zł i byś miał obudowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił Modecom MC-350

A ja GLN. Przeca np. BeQuiet! SP to taki zmodyfikowany GLN, OCZty i Amacroxy Frei Erde również. Podobieństwa do GLN można się dopatrywać również w... Tacensie Supero. Ale tam już jest większa modyfikacja niż radiatory, widać po napięciach (lepsze u Tacensa). Edytowane przez omgwtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...