Skocz do zawartości
ColoColo

Jakie Ddr 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z tego względu że niedługo zamierzam kupić nowego kompa (foxconn p53a-s, E2160) przeglądałem sobie pamiątki na all.

No i wylookałem takie OCZ Titanium

Jak myslicie bedą pasowały?? Chodzi o średni OC, zeby na bank zrobiły 900 przy CL4

Aukcja juz sie skończyła ale temat potrzymuje.

Ewentualnie jakie inne 2x2GB byście polecili w rozsądnej cenie do ~ 350zł.

Tylko nie odsyłać do tematu "OC 2x2GB" bo tam są opisywane pamięci z wyższej półki a ja nie zamierzam płacić 400-500 zeta za pamiątki.

 

Czekam na propozycje.

Edytowane przez ColoColo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą nie zrobić nawet 800 na CL4 i piszę to b.serio. Po poprostu nowe pamięci 2x2 GB nie lubią CL4.

 

Z tanich pamięci poleciłbym Mushkin SP2+ PC6400 2x2 GB. Można kupić też selekty w b.przystępnej cenie :) Selekty zrobią 1000+ 5-5-5-15 oraz 820 - 850 CL4-4-4-12

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho różnica w odczycie/zapisie pomiędzy cl4, a cl5 na poziomie 200-300MB/s nie zrobi mu różnicy.

To ustawienie 900 CL4 było podane przykładowo. Oczywiście 1000 CL5 tez bedzie ok. Nawet nie wiedziałem ze 2x2gb nie lubią CL4 <_<

Cięzko znaleźć te mushkiny co podałeś Xtreme Addict

A o selektach mówiłeś z tego forum czy gdzieś indziej wycziłeś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selekty są jego :D

No wiem już zdążyłem się zorientować. Tylko ciekawe bo u niego na ddr2.pl nie ma tych co podał czyli Mushkin SP2+ PC6400 2x2 GB. No ale i tak do niego napisze. Dzieki wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...