Skocz do zawartości
woj7up

Nagrywarka TEAC CD-W540E

Rekomendowane odpowiedzi

YO

Chodzi o to że nie moge zflaszować firmware-u u TEAC CD-W540E, o co chodzi jakby :x ?

Winda XP SP1, (jesli chodzi o prawa administracyjne to nie działa, próbowałem nawet w trybie awaryjnym i d.o.o.p.a zbita) :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to najnowszy bios do CD-RW Teac 40 jest 2.4 tylko sek w tym ze go oficjalnie nie ma. W ten nowy bios sa wyposarzane nowe nagrywarki Teac'a 40 i podobnierz obsluguje najnowsze zabezpieczenia ktore nie obsluguje Teac z biosem 1.0h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to najnowszy bios do CD-RW Teac 40 jest 2.4 tylko sek w tym ze go oficjalnie nie ma. W ten nowy bios sa wyposarzane nowe nagrywarki Teac'a 40 i podobnierz obsluguje najnowsze zabezpieczenia ktore nie obsluguje Teac z biosem 1.0h.

jesli ktos z forumowiczow orientuje sie, gdzie mozna dorwac najnowszy bios do Teaca, prosze o info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam firmware 1.0a .

Słyszałem że była jakaś łata do tego tylko że ponoć angielska więc i tak [gluteus maximus] zbita, a wolałbym sie obyć bez zmiany systemu tam i spowrotem.

 

nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie by interesowal ten najnowszy firmware (2.4 ?) ktory ponoc byl wgrywany do najnowszych egzemplarzy :) (aktualnie mam juz sflashowane na 1.0H ale czasem nagrywarka robi mi jakies 'bonusy' ktore wygladaja na niepoprawne rozpoznawanie nosnikow i bledy w firmwarze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie by interesowal ten najnowszy firmware (2.4 ?) ktory ponoc byl wgrywany do najnowszych egzemplarzy :) (aktualnie mam juz sflashowane na 1.0H ale czasem nagrywarka robi mi jakies 'bonusy' ktore wygladaja na niepoprawne rozpoznawanie nosnikow i bledy w firmwarze)

ta ten 2.4 siedzi w najnowszych Teacach 40 tylko oficjalnie nie ma go.Musial bysie ktos znales co by umial to wyciagnac chyba jest taka mozliwosc, ale nie jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie by interesowal ten najnowszy firmware (2.4 ?) ktory ponoc byl wgrywany do najnowszych egzemplarzy :) (aktualnie mam juz sflashowane na 1.0H ale czasem nagrywarka robi mi jakies 'bonusy' ktore wygladaja na niepoprawne rozpoznawanie nosnikow i bledy w firmwarze)

ta ten 2.4 siedzi w najnowszych Teacach 40 tylko oficjalnie nie ma go.Musial bysie ktos znales co by umial to wyciagnac chyba jest taka mozliwosc, ale nie jestem pewny.

Wlasnie dokladnie to mam na mysli :)

Nie orientuje sie nikt na forum, jak takie cos 'ugryzc'? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...