Skocz do zawartości
zwisu

Nowe, Nieznane ? Bloczki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W moim przypadku stało sie już kultem, przeglądanie stron w poszukiwaniu nowych ciekawych częsci do WC. Ostatnio w poszukiwaniu nowej obudowy, natknąłem się na to:

 

http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=22468

 

taka hybryda D-Tek'a(srodek i krocce topu) i Apooge GTX (zapinka)

 

Miał ktos z nim styczność ? Zna ktoś tą firme ? Może ktoś posiada miarodajne testy i być może ustanowi nowego lidera na rynku. Bo finy są ciekawe :) Troszke drogo, ale MOZE się opłaca. I własnie stąd ten temat.

 

Następny bloczek to CPU EK, dla tych ktorzy lubią plexii. Cena w miare przystępna. Co o tym myślicie ?

 

http://sklep.madtech.pl/go/_info/?id=19320

Edytowane przez zwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem świecie przekonany ze to metal a nie plastik :D sądze ze jesli nikt nie bedzie mocno dokrecał złaczek to nie pęknie. zobaczymy moze ktos ma z forum. a co do tego bloczku ek to wydajny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem świecie przekonany ze to metal a nie plastik :D sądze ze jesli nikt nie bedzie mocno dokrecał złaczek to nie pęknie. zobaczymy moze ktos ma z forum. a co do tego bloczku ek to wydajny ?

w przyszłym tygodniu taki jeden mało znany kolega z forum bedzie mial nie tylko SCW-1 od EnzoTech'a ale i SNBW-SLI :rolleyes:

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu taki jeden mało znany kolega z forum bedzie mial nie tylko SCW-1 od EnzoTech'a ale i SNBW-SLI rolleyes.gif

Plotki chodzą że będzie miał Lagier ;) a najlepszy serwis będzie te bloki testował niebawem ;)

 

ech ten Arni i jego ciągłe naciskanie f5 na pjuru icon_sad2.gif

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepszy serwis będzie te bloki testował niebawem ;)

Ja bym to raczej skorygowal na: serwis wyspecjalizowany w testowaniu systemow chlodzenia wodnego. No chyba ze Pclol ma testowac bloki wodne, to ja dziekuje i wyjezdzam z tego kraju :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to raczej skorygowal na: serwis wyspecjalizowany w testowaniu systemow chlodzenia wodnego. No chyba ze Pclol ma testowac bloki wodne, to ja dziekuje i wyjezdzam z tego kraju :lol:

 

szakit ryba szakit B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze Pclol ma testowac bloki wodne, to ja dziekuje i wyjezdzam z tego kraju icon_lol.gif

no a jaki inny ?:D przecież nie $$$$$ $$ :lol:

co do bloku ponoć poprawili mocowanie [wizualnie się nic nie zmieniło] więc pewnie poprawili ten elo plastik wyglądający jak top :lol2:

 

Edytaaaaa

fck i kto tu tera F5 dusi huh ?:D

Edytowane przez Arni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podepne do tematu z pytaniem o to:

http://www.cooling.pl/aquacomputer-aquagra...ukt,350797.html

Ma to ktos? Działa? Dobrze działa?

 

z tego co widać to szwabskie i troszke cienkie jak na porządnego fulla :D A co do tych eizo czy jakoso tak. To finy wyglądaja naprawde ciekawie. Ciekawe jak temperatury...

 

to tez niezły dziwoląg.

 

http://www.cooling.pl/aquacomputer-cuplex-...ukt,341533.html

Edytowane przez zwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze na nowe bloki na polskim rynku i zaczynam sie slinic. Niedawno szczytem marzeń było sprowadzenie sobie ze Stanów swifa, a teraz można kupić już ładncyh pare bloków z ścisłej czołowki i aż nie wiadomo co brać :wink: Gdyby jeszcze cooling mial nieco skromniejsze marże no ale cóż - pewnei nega hurtowych zakupów nei dokonuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie patrze na nowe bloki na polskim rynku i zaczynam sie slinic. Niedawno szczytem marzeń było sprowadzenie sobie ze Stanów swifa, a teraz można kupić już ładncyh pare bloków z ścisłej czołowki i aż nie wiadomo co brać :wink: Gdyby jeszcze cooling mial nieco skromniejsze marże no ale cóż - pewnei nega hurtowych zakupów nei dokonuje...

 

powoli rynek wzbogaca sie o nowe firmy. jeśli chodzi o kupowanie w "ciemno" to jest w tej dziedzinie cieżko. Nie zawsze cena idzie z parą z wydajnością. Np innovatek. Są na rynku produkty dużo tańsze a moze mniej solidnie wykonane ale bardziej wydajne. Np nasz rodzimy RN :) A tutaj chodzi o każdy stopien :) Jak jeszcze przed kontuzją jeździłęm na rowerze i on był tak jakby moją "sarbonką". To często nowe firmy wprowadzały nową jakość i przystępną cene. I łatwiej było kupić coś nowego i sie nie rozczarować. Z kolei tutaj jest inaczej.

 

Proponuje o sugestywne argumentowanie każdego z nowych "świeżych" bloków. Jeśli ktoś miał z nim styczność albo jest posiadaniu. Najlepiej wykresy, screeny zdjęcia. Dzięki temu każdy nowy układ na forum będzie bardziej wyszukany i ciekawszy :) Później przeniesie sie to do działu recenzji albo co kupic i będzie wiekszy wybór.

 

Arni jak masz zamiar znów kogoś jeździć, to sie nie udzielaj i nie zaśmiecaj tematu....

Edytowane przez zwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwisu tylko , że bardzo dużą baze informacji dotyczących różnych bloków masz na innych , forach internetowych oraz portalach , nie koniecznie PL. PPC jeżeli chodzi o lq , testy , opinie oraz zasobnosc tematu dotyczacego nowych blokow nie jest rewelacyjne. Na ten moment ppc to marka oraz baza teoretyczna oraz praktyczna dla wielu poczatkujacych i nie tylko :) Polecam forum xs`a , tam masz bardzo duzo info o roznych blokach , nawet tych ktore nie sa jeszcze w sklepach nie tylko polskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli rynek wzbogaca sie o nowe firmy. jeśli chodzi o kupowanie w "ciemno" to jest w tej dziedzinie cieżko. Nie zawsze cena idzie z parą z wydajnością. Np innovatek. Są na rynku produkty dużo tańsze a moze mniej solidnie wykonane ale bardziej wydajne. Np nasz rodzimy RN icon_smile3.gif A tutaj chodzi o każdy stopien icon_smile3.gif Jak jeszcze przed kontuzją jeździłęm na rowerze i on był tak jakby moją "sarbonką". To często nowe firmy wprowadzały nową jakość i przystępną cene. I łatwiej było kupić coś nowego i sie nie rozczarować. Z kolei tutaj jest inaczej.

 

Proponuje o sugestywne argumentowanie każdego z nowych "świeżych" bloków. Jeśli ktoś miał z nim styczność albo jest posiadaniu. Najlepiej wykresy, screeny zdjęcia. Dzięki temu każdy nowy układ na forum będzie bardziej wyszukany i ciekawszy icon_smile3.gif Później przeniesie sie to do działu recenzji albo co kupic i będzie wiekszy wybór.

W ciązy jesteś że znieniasz zdanie co minute ? Chesz wykresów to masz a po chwili

Arni jak masz zamiar znów kogoś jeździć, to sie nie udzielaj i nie zaśmiecaj tematu....

Także wytłumacz mi łaskawie o [#ÓJ Ci CHODZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciązy jesteś że znieniasz zdanie co minute ? Chesz wykresów to masz a po chwili

 

Także wytłumacz mi łaskawie o [#ÓJ Ci CHODZI

 

Sory Arni. Przeglądarka cos sie piepszy. Myslałem ze ironizujesz w temacie i nic nie piszesz :P Jeszcze raz sory. A taki offtop. W ogóle to mi nie działają fotki np na shackit.pl. Ma ktoś na to rade ? Mam najnowszą mozille i wgranego najnowszego flasha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Arni. Przeglądarka cos sie piepszy. Myslałem ze ironizujesz w temacie i nic nie piszesz icon_razz.gif Jeszcze raz sory. A taki offtop. W ogóle to mi nie działają fotki np na shackit.pl. Ma ktoś na to rade ? Mam najnowszą mozille i wgranego najnowszego flasha...

ja też tak mam :P najgorsze że muli wczytywanie foty a jej nie widać ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz takie z mniej znanych:

Enzotech SCW-1, trzy różne alphacool'e XP ;)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

na dniach Enzo jedzie do Lagiera, ciekawe czy będzie zadowolony z plastików ;)

a do mnie jedzie już taki o to egzotyk:

Dołączona grafika

;) koolance cpu-330

Edytowane przez Jarogniew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...