Skocz do zawartości
destroy

Upewniające Porady W Sprawie Kupna Podzespołów

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą pastą to poczekaj trochę i dopiero na razie nic nie kombinuj.Jak za kilka dni będzie taka sama temp to zastanowimy sie:)

 

Z tym terkotem to stawiam że dysk lekko drga i te drgania na obudowę przekazuje i tak słychać przypatrz sie dobrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już dzisiaj nic nie śmierdzi.

 

tylko jest problem w stresie (1h orthosem) procek ma ok. 56* a jest nie kręcony. Box + AS5 ... czy może źle nałożyłem pastę czy może musi się ona wygrzać odpowiedni czas ?

Według mnie temperatura całkiem normalna więc nie musisz się przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupowałeś kompa? A co do gwarancji to jezeli nie masz plomb na obudowie to możesz rozkrecić (np w ESC są plomby ale zerwanie ich nie powoduje utraty gwary)

 

Poczekaj z tą pastą i prockiem.

 

I temp powinieneś mieć mniejsze trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem w Prolinie (dysk) i Areście (plyta,obudowa,proc) ... sklepy we Wrocławiu , 27km od mojego domu :P reszta ze starego ... Zasilacz brałem na allegro. zobaczę może coś ociera o wiatrak w zasilaczu i tylko popchnę ołówkiem.

 

ja myślę że albo źle nałożyłem pastę albo ona musi się wygrzać i to porządnie. Czytałem gdzieś że to trwa nawet do ponad 100h.

Edytowane przez destroy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...