Skocz do zawartości
zielona relacja

Co Zrobic Zeby Wycisnac Cos Wiecej Z Toshiby L30 10x?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, to moj pierwszy post i juz zakladam nowy temat... mam tego laptopa co w tytule i chcialbym cos wiecej z niego wycisnac... czy da sie cokolwiek zrobic?

 

Mam w nim:

Celeron M 440 - to chyba 1,86 GHz

Radeon x200m

2x512 ramu

 

Taki byl od nowosci, jest jakas szansa zeby cos poprawic, chcialbym pograc w NFS UNDR2 hehe...

 

Z góry dzieki za odpowiedz i zainteresowanie. Elo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana ramu na 2 x 1 gb lub o ile obsłuży tyle chipset to na 2 x 2 gb (choć to juz zmiana raczej bez sensu, do win xp 2 gb starczy spokojnie)

 

no i zmiana procesora na coś dwurdzeniowego

 

karty graficznej nie zmienisz ale przydzielenie jej 256 mb ramu może troszke pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana ramu na 2 x 1 gb lub o ile obsłuży tyle chipset to na 2 x 2 gb (choć to juz zmiana raczej bez sensu, do win xp 2 gb starczy spokojnie)

 

no i zmiana procesora na coś dwurdzeniowego

 

karty graficznej nie zmienisz ale przydzielenie jej 256 mb ramu może troszke pomóc

 

to jaki procesor w przystepnej cenie moglbym tam wsadzic? nawet nie wiem co tu moze pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jaki procesor w przystepnej cenie moglbym tam wsadzic? nawet nie wiem co tu moze pasowac.

 

jezeli w ogole da sie wymienic to raczej nie na 2rdzeniowy, sciagnij manual ze strony

Toshiby L30 - service manual - powinno byc cos na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie licz że jak wymienisz procek to ci gierka zacznie śmigać . Owszem z 1 może 2 klatki na tym wygrasz , ale w grach liczy się przedewszystkim grafika a ta ma swoje ograniczenia i tyle . Jak juz ktoś napisał dodanie ramu nic tu nie pomoże .

Grałem na x200 w całkiem sporo tytułów ale ścigałki , zwłaszcza te trochę bardziej wymagające to dla niej za wysokie progi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to wysoką pentiawkę - M

 

zanim coś napiszesz to poczytaj chociażby w google

 

pentium m i celerony 4xx/core solo/core duo/core 2 duo na socket p to procesory na inne podstawki, pentium m to socket 479 a celerony 4xx to socket m (kształtem są takie same ale nie są kompatybilne)

 

jednym słowem, pentium m ani celerony z serii 3xx nie pójdą na tym laptopie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...