Jump to content

Consi Pit

Stały użytkownik
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Consi Pit's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-1

Reputation

 1. Czy komuś może zaktualizowała się gra do v1,3 ? I ew. miło byłoby przeczytać czy nic nie nakwasili tym razem .
 2. Szukałem w Indexie Gier . Tam jakoś nie widzę . Proszę w tym wypadku o skasowanie tematu . Ew. zapewne otrzymam kolejne ostrzeżenie . Btw - za dużo informacji w tamtym temacie nie ma więc może da się połączyć ? Pozdrawiam Pit
 3. Gra od dziś na półkach Władca Pierścieni: Wojna na Północy, The Lord of the Rings: War in the North ( PC ) - Encyklopedia Gier | GRY-OnLine . Wierzyć mi się nie chciało , że nie ma o niej tematu . Interesujące mnie kwestie to rola internetu w rozgrywce ( tylko aktywacja czy non stop online ) , poziom trudności oraz miodność ogólna ( jeśli występuje ). Pozdrawiam Pit
 4. No , też bardzo żałuję że zabraknie (?) , tej opcji .
 5. Jak powstawała gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - walka - gram.pl - opis walki . Automatycznie będzie się leczył Wiesio poza walką , żeby uniknąć sytuacji że nie ma się czym podleczyć - bo jest to frustrujące za bardzo ... . Ciekawe dla kogo ? Porządny wiedźmin ma ze sobą co trzeba . Wiedźmin paparuch nie ma i trzeba go wyleczyć z automatu . Czyli jednak casual psiach mać . edit - może chociaż tempo (wolne) samoleczenia z jedynki zachowają .
 6. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – recenzja. Pierwsza na świecie! / CD-Action Trochę się boję żeby nie nastąpiła totalna casualizacja ( niespecjalnie trudni B + niewielka ich ilość ) gry jak w TW2 . 24 godziny na niespieszne przejście - trochę przykro . Ogólnie zaczekam z zakupem na opinie fachowców ;) , oraz na wieści czy mi Wiesio zaklatkuje na +25 fps na 8800GT + C2D 2,4 GHZ :). Medium w 1366/768 starczyło by mi w zupełności ;) .
 7. a jak się da i lapek wstanie to zainstalować I8Kfanqui , poustawiać max temperatury i zapomnieć o przegrzewaniu się podzespołów w tym sprzęcie .
 8. Może zablokowała w kartach deskop . Dlaczego zablokowała ? - nie wiem . Mogę się tylko domyślać , że może chodzić o problem z gwałtowną amplitudą temparatur , która występuje np zaraz po wyjściu z gierki do pulpitu . Chipy G84 i G86 tego nie tolerują i padają . Są również podejrzenia , że G92 też mogą być zainfekowane tym problemem . W moich kartach z powermizerem on tryb 2d działa bez zarzutu / rdzeń 200 pamięci 100 / . Najnowsze stery nVidii dodają funkcje zarządzania energią ale tylko dla kart od "9" w górę ... @Gi3r3k - dzięki przeczytałem , tylko nie o to mi chodzi :lol:
 9. Zdecydowanie chodzi mi o kwestię obniżenia taktowania GPU . Procesor mam o w miarę niskim zapotrzebowaniu na energię / T8300 / i jego temperatura nie przekracza raczej 50 c . Jak napisałem wyżej - wiem że jest wiele sposobów na obiżenie teperatury pracy podzespołów ale obecnie imteresuje mnie jedynie kwestia obniżenia zegarów grafiki i jak wnoszę z waszych wypowiedzi / za które bardzo dziękuję / - przeciwskazań brak ?
 10. 8800GTX w SLI w notebooku Dell XPS M1730 . Obniżenie zegarów do poziomu 384 rdzeń , 301 pamięci , 950 shadery / same się ustawiają / powoduje , że mam od 10 do 15 stopni mniej w grach na grafice . Wydajność jest dla mnie dalej zadowalająca / ponad 9k w 3dm06 / . Na razie nie potrzebuję , żeby mi grafa klepała na maxa /500-800-1250/ w takiej Fifie 09 czy Oblivionie . Gieki bardziej wymagające / Gird , Mass Effect , Fallout 3 / też chodzą nieźle w niższych taktach . Generalnie zależy mi na w miarę niskiej temperaturze grafy . Downclocking GPU mi to zapewnia ale nie jestem / jeszcze ? :lol: / mocarnym fachurą w temacie - dlatego proszę o opinię czy nie zrobię sobie przez to jakiegoś kuku .
 11. Witam Mam pytanie w sprawie dowclockingu zegarów karty graficznej w celu obniżenia temperatury pracy . Wiem , że istnieje wiele innych sposbów , ale interesuje mnie konkretnie wspomniane zagadnienie . Czy mogę zatem bezpiecznie pracować /grać przy zaniżonych taktach na grafice ? Z góry dziękuję za ew opinie :smile2: Pozdrawiam Pit
 12. Consi Pit

  Fuel

  Taki mały pasztecik : http://www.cdaction.pl/news-7098/fuel-pc-w...est-sposob.html Jak dla mnie pełna żenada . Jak tak dalej pójdzie to wciągam na maszt piracką banderę :lol:
 13. ... który jak ci padnie to sobie sam naprawisz . Bo sierwisa niet :lol:
 14. Consi Pit

  Cryostasis

  Teraz jest "Rewelacyjne dźwięk" :wink:
×
×
 • Create New...