Skocz do zawartości
samhain

Realitynet Ddc Plexi Top

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

 

jakby sie ktos pytal budzimy sie ze snu zimowego... oto pierwszy z produktow, ktory zaprezentujemy niedlugo ;)

 

(specjalnie nie uzylem slowa wkrotce :lol:)

 

http://watercooling.com.pl/index.php?p19,realitynet-ddc-top

 

cena? jeszcze nieznana, dodatkowo bedzie fajna promocja na poczatek sprzedazy ;)

 

ale to juz niedlugo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio czekamy... jak cena będzie rozsądna to może kupię, zależy jeszcze od daty premiery bo jak będzie kasa na wszystko to raczej nie będę zwlekać

aha taki pytanko - top jest gotowy i czeka na premierę czy jeszcze jakieś prace trwają? jak wyjdzie w okolicach 10-15 kwietnia to bardzo prawdopodobne ze kupie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio czekamy... jak cena będzie rozsądna to może kupię, zależy jeszcze od daty premiery bo jak będzie kasa na wszystko to raczej nie będę zwlekać

aha taki pytanko - top jest gotowy i czeka na premierę czy jeszcze jakieś prace trwają? jak wyjdzie w okolicach 10-15 kwietnia to bardzo prawdopodobne ze kupie :P

 

prace trwaja wykonczeniowe... wiec upiekszanie, dostrajanie... itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki za 1szy polski top do lianga :P

 

PS popracuj Rafalku troszke nad krawedziami i ksztaltem :]

 

THX!

 

Michalku - toc to beta... wiec poczekajmy do fial wersji ;)

 

 

i wylotem :D bo wygląda jak słomka :lol:

na szczescie nie liczy sie wyglad magicznego otworu, lecz jego czarodziejska moc :lol:

 

wyglada tylko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na DDC z promocji sie skusiłem więc może na top się też skuszę jak będzie dobra cena :)

zdradze, ze ze wzgledu na urodziny firmy oraz portalu bedzie wypuszczona seria 10 sztuk (numerowana) topu z dodatkiem... tylko w sumie ten dodatek to wart wiecej niz top... a wiec taki ladny zestawic bedzie do wylicytowania na allegro od 99pln... :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradze, ze ze wzgledu na urodziny firmy oraz portalu bedzie wypuszczona seria 10 sztuk (numerowana) topu z dodatkiem... tylko w sumie ten dodatek to wart wiecej niz top... a wiec taki ladny zestawic bedzie do wylicytowania na allegro od 99pln... :>

Frostm ?:D Czy Kiubem ?? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym topie brakuje mi jeszcze jednej rzeczy, jaka posiada np moj watercool - otworow na zestaw montazowy w zatoce 3,5cala.

Tak na dobra sprawe to tylko z tego powodu zdecydowalem sie na top do pompki, moze sie to wydawac troszke dziwne, ale te 4 kawalki gumy na prawde sporo daja, pompka praktycznie drgan na obudowe nie przenosi i jest sporo ciszej (wisi w zatoce na 4 gumowych kolkach i nie styka sie w innych miejscach z obudowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakby wyszedł drugi model z rezerwuarem

 

czyli mowisz ze cos takiego?

 

http://watercooling.com.pl/index.php?p19,r...net-ddc-top-rez

 

;) taki zestawik bedzie w sprzedazy, na razie tylko 10 sztuk bedzie wyprodukowanych z okazji urodzin firmy Realitynet jak i portalu Realitynet.pl kazda sztuka numerowana... czy pozniej bedzie wznowiona produkcja? zalezy od opini klientow i ilosci zapytan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jakby to ująć by tego nie nazwać klockiem :D

mam nadzieje że to nie jest wersja finalna i popracujesz nad wykończeniem boków :D

Arni to juz jest wykonczone... nazywaj to jak chcesz... sadze ze licytacja od 99 jest dobra cena... ;) a boki? sa dobrze wykonczone... co bys chcial? koronki? falbanki? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jak to jest wersja ostateczna to spoko myślałem że coś jeszcze wyskrobiesz tak jak napisałeś z samym topem "prace trwaja wykonczeniowe... wiec upiekszanie, dostrajanie... itp icon_wink2.gif"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no jak to jest wersja ostateczna to spoko myślałem że coś jeszcze wyskrobiesz tak jak napisałeś z samym topem "prace trwaja wykonczeniowe... wiec upiekszanie, dostrajanie... itp icon_wink2.gif"

ale to juz jest po poprawkach - czego bys oczekiwal wiecej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :) Samhain trzymać tak dalej. Tak pisałem od tym rezie-topie od wtorku. Ale jak widac juz nie musze :) Jaka cena mniej wiecej i kiedy bedzie masówka ?

 

 

W sumie skusze sie na taki ale jak profile będą bardziej przeźroczyste i jak bedzie miał jeszcze o dwa więcej :)

Edytowane przez zwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...