Skocz do zawartości
Piotrekplay

Wybór Bloku Na Cpu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam duży dylemat co do kupna bloku na CPU, miał być okazyjnie kupiony cuplex aczkolwiek sprzątnięto mi go sprzed nosa...

teraz zastanawiam się nad

MNP Prison Pro V3: http://www.cooling.pl/mnp-prison-pro-v3-cp...ukt,550642.html

MNP Hydra: http://www.cooling.pl/mnp-hydra,produkt,550732.html

Swiftech Apogee GT: http://www.cooling.pl/swiftech-apogee-gt,produkt,1866.html

sam już nie wiem co z tego brać... a może jeszcze coś innego, jeśli warto to ewentualnie mogę dołożyć do czegoś droższego, tylko musiałby być to zakup opłacalny

 

wszystko będzie oparte na szybkozłączkach i wężu Innovetek 7,5/9,5 lub Tygonie 8/11,2 i tutaj też moje pytanie czy opłaca się dać 25zł za 1m węża...

 

z góry dzięki za odpowiedź :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej to bedzie latac pompce? (dobor bloku pod wzgledem przeplywu).

Czego oczekujesz? - tzn czy zalezy ci na bezkompromisowym (cena) zyskaniu kazdego stopnia? :wink: Jakie znaczenie ma wyglad itd. Musisz podac wiecej danych, tzn co jest glownym kryterium a co mozna olac - tym sposobem dochodzi sie do jakiegos wyboru.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompka - laing ddc 1rt + pleksi top by realitynet

 

nie zależy mi na każdym 1*C mniej, chodzi o wygląd jak również wysoką wydajność ;) różnice wydajności mogą być na rzecz wyglądu ale też nie jakieś duże nawet te 2-3*C więcej przeżyję aby nie były to duże różnice (czyt 5*C i więcej)

Fundusz - zależy od opłacalności, coś w zakresie tych bloków co podałem chociaż jeśli opłaca się dołożyć do czegoś lepszego to jakieś dodatkowe parę złotych się znajdzie. Jeszcze niedawno byłem niemal pewny zakupu Prisona Pro V3 ale pojawiły się dodatkowe fundusze ;)

 

całe WC będzie wyglądać tak:

 

Blok CPU - ??

Blok GPU - FullCover 88GTX by Maniakalny dodatkowo niklowany przez Samhaina

Chłodnica - BWA 123 rev3 / Black Ice GT Stealth LITE 360 + 3 wentylatory 12cm (tutaj też pewny nie jestem ale pewnie 3x Acutake)

Rezerwuar - O-tank 170

Pompka - Laing DDC 1RT + top Realitynet

Węże - Innovatek 7,5/9,5 (hmm opłaca się dać 25zł za metr tygona?)

Płyn - Frost Cool Liquid Blue

szybkozłączki skręcane SM8/10 (ewentualnie te pod tygona)

Edytowane przez Piotrekplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...