Skocz do zawartości
Peef

Drukarka Wielofunkcyjna Tania W Ekspolatacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałem dowiedzieć się jaką drukarkę (urządzenie wielofunkcyjne) byście polecili.

Założenie jest takie, że drukarka powinna być jak najtańsza w eksploatacji. ;) Całkiem fajnie by było, jeśli byłoby to urządzenie wielofunkcyjne razem z WIFI. :)

 

Koszt drukarki/ urządzenia wielofunkcyjnego do 500 zł.

 

Interesuje mnie też, jak ma się cena oryginalnych tuszy do zamienników. Dobrze by było, żeby oryginalne były dość tanie, a drukarka drukowała zarówno normalny tekst jak i kolor w dobrej jakości (jakaś grafika itp). Oczywiście w grę wchodzą również zamienniki, ale sprawdzone, czyli, żeby przy zamiennikach nie było utraty jakości druku, czyli np. rozmazany/ zasmużony tekst, nieostry itp itd.

 

Obecnie mam HP Deskjet 3650. Korzystam z zamienników, ale nie wiem czy to kwestia drukarki czy tuszu, ale nawet przy wysokiej jakości druku tekst drukowany jest lekko rozmazany.

 

Patrzyłem na urządzenia wielofunkcyjne takich firm jak Lexmark, Canon (tanie oryginały z tego co się orientuję), Brother.

 

Jednocześnie, dość dobrze by było, jeśli papier byłby wkładany do kasety, albo ładowany poziomo (chyba Brother i Canon tak ma), ponieważ dość niewygodnie by mi było ładować papier od góry (a chyba tak np. ma Lexmark).

 

Jakie modele polecacie? :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Moge ci polecic hp C5280,nie ma podzialu na rozbite kolory tylko jeden kartige kolorowy,ale dzieki temu ze nie ma wbudowanej glowicy nie musisz zostawiac caly czas wlaczonej drukarki do sieci elektr co laczylo sie z jednorazowym czyszczeniem glowicy kazdego dnia wlasnie w innych nowych drukarkach,dzieki temu nie bedzie niespodzianki jaka maja co niektorzy nowi nabywcy drukarek(podzielone kolory) ze znika im atramen mimo ze nie drukuja.Najlepiej kupic kartige 350 XL (black)ktory starcza na ok 1000 str przy druku normalnym.Ogolnie jestem bardzo zadowolony z tej drukarki,szybko drukuje,ma oddzielny ekranik do przegladania zdjec,dzieki czemu nie ma potrzeby odpalania pc,oraz ma sloty na karty SD,XD ,CF czy MS.Jedyny jej mankament to glosnosc pary scanera,reszta bez zarzutu.Acha podajnik na papier jest poziomy-co moim zdaniem jest wygodniejsze.Jak jest z zamiennikami nie wiem ,bo mieszkam za granica i wole kupic oryginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...