Skocz do zawartości
JuRaS-0709

Jaka Płyta Pod E8400 Lub E8200?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zaniedługo planuje zakup nowego kompa... i planuje kupic E8400 lub E8200 chociaz bardziej prawdopodobne ze E8400:) Tylko nie wiem jaka by byla najlepsza, najwydajniejsza, a także stabilna plyta glowna pod to bo nie znam sie zbytnio... Mozecie mi cos zaproponowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

tez mam taki problem niewiem do czego tobie trzeba plyty ale mi chodzi o oc.

 

ja zastanawiam sie nad takimi plytami:

-Asus P5K-E

-DFI LanParty DK P35-T2

-DFI BLOOD IRON P35-T2RL

-i ewetualnie asus p5k-pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

tez mam taki problem niewiem do czego tobie trzeba plyty ale mi chodzi o oc.

 

ja zastanawiam sie nad takimi plytami:

-Asus P5K-E

-DFI LanParty DK P35-T2

-DFI BLOOD IRON P35-T2RL

-i ewetualnie asus p5k-pro

DFI LanParty DK P35-T2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI LanParty DK P35-T2

Ja cały czas sie waham czy brać DFI Blood Iron P35-T2RL (310zł) czy jednak dołożyć te parę złotych do DFI LanParty DK P35-T2 (3zł), jedyne co mnie martwi to brak RAIDa w LP, wersja z RAIDem kosztuje już niestety ponad 400zł, względem Blooda musiałbym więc dołożyć ponad 100zł a to już mi sie średnio opłaca :)

 

Mógłbyś mnie przekonać w czym LP (bez RAIDa) jest lepsza od Blooda ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas sie waham czy brać DFI Blood Iron P35-T2RL (310zł) czy jednak dołożyć te parę złotych do DFI LanParty DK P35-T2 (3zł), jedyne co mnie martwi to brak RAIDa w LP, wersja z RAIDem kosztuje już niestety ponad 400zł, względem Blooda musiałbym więc dołożyć ponad 100zł a to już mi sie średnio opłaca icon_smile3.gif

 

Mógłbyś mnie przekonać w czym LP (bez RAIDa) jest lepsza od Blooda ? icon_smile3.gif

Główne różnice to ładniejszy laminat, lepsze chłodzenie ( radiatory na mosfetach, lepsza pasta pod radiatorem na NB) i zdaje się coś tam marginalne różnice w sekcji zasilania. Bios raczej ten sam, albo kosmetyczne zmiany na korzyść DK P35 :wink: Wersje T2RS z RAID'em kupisz już za 400zł w PcProjekt ;]

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Główne różnice to ładniejszy laminat, lepsze chłodzenie ( radiatory na mosfetach, lepsza pasta pod radiatorem na NB) i zdaje się coś tam marginalne różnice w sekcji zasilania. Bios raczej ten sam, albo kosmetyczne zmiany na korzyść DK P35 :wink:

Oczywiscie chodzilo mi o DK (a nie o LP, nie ta polka cenowa), a czy biorac pod uwage wymienione przez Ciebie plusy warto zrezygnowac z RAIDa ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi raczej nie jest potrzebne do Oc.. po prostu szukam dobrej, pozadnej plyty... i tez sie zastanawiam na Asus p5k pro sadzicie ze jest dobra?

Posiadam tą MoBo i mogę ją polecić z czystym sumieniem, aczkolwiek weź jeszcze pod uwagę model WiFi-AP, który posiada dodatkowo WiFi i lepszą dźwiękówkę.

Ja akurat nie potrzebowałem integry i WiFi dlatego wziałem P5K-PRO. Za tą kasę jedna z lepszych płyt (również do OC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...