Skocz do zawartości
mroku91

Komputer Nie Widzi Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

mam mp3 Sandisk sansa 1 GB, jeszcze wczoraj podłączałem go do kompa i wszystko ładnie mi widział i w ogóle. Mp3 ładnie działa teraz też. Tyle, że jak podłącze do kompa (na wyświetlaczu wyświetla sie połączenei z komputerem, jest dźwiek połączenia do usb w komputerze i nawet czasami mi pokazuje ze został zainstalowany mp3 sandisk sansa(ale czasem pokazuje jako nieznane urządzenie)problem z tym, że nie widzi go w moim komputrze. Patrzyłem na laptopie ojca i go widział. a na moim nic.... nie wiem co jest. pomóżcie

 

ALE!np. aparat cyfrowy mi widzi elegancko

Edytowane przez mroku91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wku...łem sie i przeinstalowałem windowsa, najpierw dograłem service packa 2 i potem wgrałem wszystkie sterowniki na kompa, no i jest jeszcze gorzej. Podłaczam aparat widzi ładnie wyświetla itp. a jak podłaczam mp3 to nawet dźwięku nie słysze, nic nie wyświetla w moim komputerze tylko w menadżerze urzadzej widze masowe urządzenie magazynujące. Mp3 działa na innym kompie... mam windowsa Xp professjonal.... nie wiem co jest..... gdzieś słyszałem ze to moze byc wina zasilacza, że może już mieć za mało mocy. nie wiem juz co robic pomozcie.... Do tego sandiska nie ma zadnych sterów kiedyś raz przed formatem podłączyłem i mi działał. na drugi dziń już komp go nie widzi.... (być może po instalacji service pack 2 ) ale sprawdziałem czy komputer widzi mp3 przed wgrywaniem sterowników i to samo.

 

Chciałem dodać ze gdzies na jakims forum ktoś wspominał o właczeniu jakiegos rybu msc.... ocb?

 

 

Dobra... właczyłem mp3 na tryb Pendrive i moge zgrywac utwory isie oddtwarzają ( nie powinienem teog robić taki sposób "na około" no ale nie mam jak inaczej) a teraz problem w tym że nie moge nawet połozy pamięci zajać bo potem mp3 nie chce sie odświerzyć i nie widzi nowych piosenek...

Edytowane przez mroku91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...