Skocz do zawartości
Slayer

Nowe myszki A4Tech

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bawiłem się tą myszą zby długo (chodzi o te SWOP-45) bo tylko jeden dzień. Z instalacją ni było problemów. Cały czas "dalej>" i nic więcej nie trzeba było przełączać. Grałem niż trochę w Quake3 i nie było problemów. Rolka jest "skokowa" ale po jej wcisnięciu nie było niczego w stylu że nie chce odskoczyć.

Ogólnie "all ok"!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno nurtujące mnie pytanko czy ktoś znalazł jakies fajne alternatywne drivery do myszek A4techa (tak jak kx na SB)bo szczerze mówiąc te doprowadzaja mnie do roztroju nerwowego, jak instalowałem soft do razora to to był dopiero wypas, ale nie chodziło programowanie przycisków...

 

btw. od razu mówie że sobie sam nie napisze bo nie umiem - wykluczam inteligentne odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do firmy czterytechy nie mam jakos zaufania po uzytkowaniu osobistym jak i znajomych ludzi.

Mam logitecha za 30 pln (teraz nie idzie jej dostac z oficjalnej strony). W prownaniu do zwyklego logitecha pilota jest prostacka. Ale nadal lepiej i pewniej lezy w dloni niz A4techy z 5 kneflami i 2 scrollami. Ostatnio nabylem radiowa cordless logitech mouse. Masakryczna ergonomia, cudownie dzialajacy scroll. Jedynie nie nadaje sie do gry w q3 i inne szybkie gry. Ale w splinterze, IGI2, U2 spisuje sie wysmienicie.

Gdybym mial z 230 pln to bralbym MX500 ale ze wzgledu wlasnie na finanse chce nabyc Intelli mouse explorer 3.0 - chodzi mi gl. o gre w q3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...