Skocz do zawartości
Kicha

Pierwsze Wc Ale Czytam I Nadal Jestem Zielony :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was wielka prosbe co do wyboru WC. Nie mieszajcie mnie od razu z blotem, ale przegladalem troszke ten temat ,ale nadal nic z tego nie wiem :oops: . Dlatego zwracam sie do was z prosba o pomoc w doborze czesci do mojego pierwszego WC. Od tego WC oczekuje aby bylo bardzo skuteczne tzn aby dobrze chlodzilo procka narazie tego z siga ,ale w przyszlosci bedzie albo E8400 lub Q6600 i tez bedzie poddany pod OC. Aby sie prezentowalo bo w obudowie zagosci okno i bedzie to wszystko na widoku z podswietleniem. A takze aby panowala cisza. Hmm mam nadzieje, ze da rade pogodzic te 3 kryteria w jednym WC :rolleyes: .

Wszystko to bedzie umieszczone w srodku tej oto obudowy CM Stacker STC - T01

http://znak.pl/index.php?cid=279&scid=...ker+cza+bez+zas

 

WC narazie ma byc zalozone na Procesor, NB i SB. Na grafe narazie nie bo nie bedzie ona u mnie wiecznie, ale mozna ja uwzglednic w doborze elementow ,aby nie bylo problemow gdy postanowie zwodowac GPU.

Za wszelka pomoc i sugestie co do wyboru WC z gory wam dziekuje. Pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejzeniu artykulu o Maliku podeslanym przez Arniego wybralem takie oto elementy do zestawu WC:

Block na CPU: D-Tec Fuzion

Block na NB: EK Water Blocks Asus1- Acetal (ponoc jest kompatybilny z moja plyta glowna)

Pompka: Thermaltake Aquabay M5

Chlodnica: Black Water Ultimate 122 rev3 lub Swiftech MCW220 QP (tutaj sie dlugo zastanawialem bo w pierwszej kolejnosci chcialem kupic na 3 wentyle ,ale na fotce Malika zauwazylem ze wtedy nie wejdzie mi stacja dyskietek :lol: tak niektorzy posiadaja jeszcze taki wynalazek :). Dlatego postanowielem zmniejszyc chlodniczke-mam tylko nadzieje, ze przez to nie bedzie duzego wzrostu temp)

 

Co myslicie o tych elementach ? czy beda pasowaly do siebie i czy spelniaja moje wymagania tzn co do wygladu to raczej tak bo podobaly mi sie na zdjeciach :lol: , a co do Temperatur i ciszy to juz mi raczej wy mozecie cos o tym wiecej chyba powiedziec. A moze jakies elementy waszym zdaniem lepiej zamienic na inne ?, czekam na wszelkie sugestie z waszej strony. Acha mam tylko taka nadzieje ,ze te bloki na CPU i NB wejda bezproblemowo na moja plyte DFI DK P35.

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejzeniu artykulu o Maliku podeslanym przez Arniego wybralem takie oto elementy do zestawu WC:

Block na CPU: D-Tec Fuzion

Block na NB: EK Water Blocks Asus1- Acetal (ponoc jest kompatybilny z moja plyta glowna)

Pompka: Thermaltake Aquabay M5

Chlodnica: Black Water Ultimate 122 rev3 lub Swiftech MCW220 QP (tutaj sie dlugo zastanawialem bo w pierwszej kolejnosci chcialem kupic na 3 wentyle ,ale na fotce Malika zauwazylem ze wtedy nie wejdzie mi stacja dyskietek :lol: tak niektorzy posiadaja jeszcze taki wynalazek :). Dlatego postanowielem zmniejszyc chlodniczke-mam tylko nadzieje, ze przez to nie bedzie duzego wzrostu temp)

 

Co myslicie o tych elementach ? czy beda pasowaly do siebie i czy spelniaja moje wymagania tzn co do wygladu to raczej tak bo podobaly mi sie na zdjeciach :lol: , a co do Temperatur i ciszy to juz mi raczej wy mozecie cos o tym wiecej chyba powiedziec. A moze jakies elementy waszym zdaniem lepiej zamienic na inne ?, czekam na wszelkie sugestie z waszej strony. Acha mam tylko taka nadzieje ,ze te bloki na CPU i NB wejda bezproblemowo na moja plyte DFI DK P35.

Do stackera 01 powinna wleźć chłodnica 3x12 i 2 napędy (zostawiając oczywiście jesio panel z wył i USB) - nie mam co prawda jesio chłodnicy 3x12 ale przymiarka z 3 wiatrakami daje powody do optymizmu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejzeniu artykulu o Maliku podeslanym przez Arniego wybralem takie oto elementy do zestawu WC:

Block na CPU: D-Tec Fuzion

Block na NB: EK Water Blocks Asus1- Acetal (ponoc jest kompatybilny z moja plyta glowna)

Pompka: Thermaltake Aquabay M5

Chlodnica: Black Water Ultimate 122 rev3 lub Swiftech MCW220 QP (tutaj sie dlugo zastanawialem bo w pierwszej kolejnosci chcialem kupic na 3 wentyle ,ale na fotce Malika zauwazylem ze wtedy nie wejdzie mi stacja dyskietek :lol: tak niektorzy posiadaja jeszcze taki wynalazek :) . Dlatego postanowielem zmniejszyc chlodniczke-mam tylko nadzieje, ze przez to nie bedzie duzego wzrostu temp)

 

Co myslicie o tych elementach ? czy beda pasowaly do siebie i czy spelniaja moje wymagania tzn co do wygladu to raczej tak bo podobaly mi sie na zdjeciach :lol: , a co do Temperatur i ciszy to juz mi raczej wy mozecie cos o tym wiecej chyba powiedziec. A moze jakies elementy waszym zdaniem lepiej zamienic na inne ?, czekam na wszelkie sugestie z waszej strony. Acha mam tylko taka nadzieje ,ze te bloki na CPU i NB wejda bezproblemowo na moja plyte DFI DK P35.

Zmień pompkę na Coolrovera rev.2 bądz D-tek Db-1. No i ja bym jednak brał 3x120mm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...