Skocz do zawartości
wertin

Dell Vs Toshiba

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o to czy rzeczywiscie matryca matowa jest o tyle lepsza od glare ze warto ORT: wziac toshibe zamiast della ktory wydaje sie byc (przynajmniej wedlug moich informacji) lepsza marka.

Uznalem ze link nie jest potrzebny bo napisalem ze parametry sa porownywalne.

Ale zeby uscislic napisze to jeszcze raz, inaczej: Co bys wybral i dlaczego gdyby parametry, cena byly porownywalne (lub takie same), gwarancja taka sama, natomiast matryca lepsza u jednego i tak samo karta lepsza u drugiego.

 

 

"bo wróżki na forum nie uświadczysz raczej."

O RLY?

Edytowane przez wertin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakbym miał na nim pracować na dworze albo naprzeciw niezasłoniętych okien to brałbym matową bo w takich warunkach na glare pracować się nie da, jak w pomieszczeniu to glare bo ma ładniejsze dla mnie kolory.

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pytanie typu glare vs mat nigdy nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi. Jedni są fanami matowych, inni sa tylko za glare. Trudno powiedzieć która naprawde jest lepsza bo każda z nich ma swoje wady i zalety.

 

Jeżeli chodzi o dell vs toshiba to dobrze by było żebyś jednak podał konkretny model który cie interesuje bo wiadomo że każdy producent ma mniej i bardziej udane produkty.

Ja jednak osobiście patrząc tylko na markę postawiłbym bym della przed toshibą i wziąłbym della dlatego że ma lepszą grafike i przystałbym w tym układzie na tą glare, chociaż osobiście jestem zwolennikiem matowych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki.

Ale firma nie ma dla ciebie znaczenia?

Bo wlasnie slyszalem duzo dobrego od znajomych o dellach.

Oczywiście że ma znaczenie i to duże, osobiście della stawiam zdecydowanie przed HP jeżeli chodzi o ogólną opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...