Skocz do zawartości
tukuest

obudowa desktop

Rekomendowane odpowiedzi

Cooler Master jest niezly, ale ceny jak na polskie warunki zabijaja...

Ktory model ModeComa to dektop ? Osobiscie mam desktopa ATX od jakiegos Compaqa wypasna, bardzo dobrze wykonana obudowa, jedynie musialem zmienic zasilacz na cos mocniejszego... Zreszta moj desktop czeka wlasnie na moda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam obudowe Enlight EN-7200 czasem mozna dorwac z zasilaczem 300W (od Sirtec'a seria HPC-300-xxx) jedyny minus to ta belka usztywniajaca konstrukcje - moze przeszkadzac w zamontowaniu niestandardowych coolerkow (Zalman itp)

 

TU masz fotki i bedziesz wiedzial o czym mowa :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Gdzie w Warszawie ...

kopnij sie do Ultramedia oni maja (przynajmniej w cenniku) tego Enlighta z 300W zasilaczem

http://www.ultramedia.com.pl/sklep/a_cenni...ategoria_id=140

 

moze beda mieli na stanie to sobie poogladasz - a i zamawiaj przez net a odbieraj osobiscie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam nie Enlighta, /którego ma mój szwagier :)/ a Chiefteca, którego mam JA :):):) Zawsze muszę być ciut lepszy od niego :)

dokładnie model: DX-01B-D mam ją od czterech dni, ale jestem naprawdę pod wrażeniem zresztą sam zobacz, no może nie jest tania, ale przy okazji zakupów w ''Action'' kupiłem ją za 403zł z Vatem, to chyba i tak nie źle bo widziałem ją nawet za ponad 500zł :):):)

acha no może jest troszkę ciężka, ale to w końcu jedynie 16kg 8O

chyba że kupisz aluminiowy odpowiednik, odpowiednio droższy :)

 

http://www.angela.wroc.pl/modules.php?name...=article&sid=29

 

http://www.action.pl/products/product.php?prid=8068

 

http://www.arena-chieftec.com/?page=produc...d=1&language=uk

 

 

Prawda, że jest Śliczna :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam nie Enlighta, /którego ma mój szwagier :)/ a Chiefteca, którego mam JA :):):) Zawsze muszę być ciut lepszy od niego :) dokładnie model: DX-01B-D ...

...Prawda, że jest Śliczna :):):)

no niezly ten Desktop :P

 

a tak BTW polecam wizyte u okulisty moze wtedy latwiej bedzie przeczytac co stoi w temacie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja polecam nie Enlighta, /którego ma mój szwagier :)/ a Chiefteca, którego mam JA :):):) Zawsze muszę być ciut lepszy od niego :) dokładnie model: DX-01B-D ...

...Prawda, że jest Śliczna :):):)

no niezly ten Desktop :P

 

a tak BTW polecam wizyte u okulisty moze wtedy latwiej bedzie przeczytac co stoi w temacie :P

Benek aleś Ty upierdliwy wiem że to nie Desktop pisałem o fajnej budzie i Tyle coś w tym złego, że mam taką obudowę i uważam ją za b.dobrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benek aleś Ty upierdliwy

wiem :P

 

wiem że to nie  Desktop pisałem o fajnej budzie i Tyle coś w tym złego, że mam taką obudowę i uważam ją za b.dobrą

bo myslalem ze Chieftec wypuscil jakies fajne desktopy a Ty mi robisz taka zmylke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brrrrr nigdy w życiu nie chciał bym obudowy typu desktop zajmuje za dużo miejsca i jest bardzo nieporęczna :?

Może i tak, ale płyta i procek ni jest bokiem tylko lezy tak jak powinna.

Poza tym łatwo WC można wsadzić do całej budy bo jest duża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...