Skocz do zawartości
ostrzylu

Otweranie Portów W Cerberus Adsl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem taki jak w temacie. W pliku readme gry Battlefield 2142 przeczytałem...

"Aby uruchomić grę Battlefield 2142 w trybie sieciowym, musisz otworzyć następujące porty w swojej zaporze sieciowej:

TCP 443 TCP 17475 UDP 27900 UDP/TCP 29900 ... UDP 1500-4999..."

No i nie bardzo wiem jak to zrobić. Posiadam Router Cerberus ADSL Lite.

Czy otwieranie portów to to samo co ich przekierowywanie i powinienem to robic w zkładce Virtual server, czy może to nie to i trzeba konfigurawać zakladke Firewall - Inbound/Outbound Policy??

Ja sam poruszam sie w tym temacie całkiem jak we mgle i bede wdzieczny za konkretne wskazówki.

PS: Odrazu wspomne że w zakladce Virtual server mozna usatwic tylko 20 pozycji ( The maximum number of mapped ports is 20 ) co np przy wymaganiu otwartych portów UDP 1500-4999 jest troche niepokojące;)

Czekam cierpliwie na pomoc.. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o przekierowywanie portow na jakimkolwiek routerze, jedna z pierwszych stron jakie powinno sie odwiedzic to portforward.com

 

a na niej:

 

http://www.portforward.com/english/routers...efield_2142.htm

 

czyli dodajesz adres wewnetrzny komputera na ktorym gra ma dzialac do DMZ i zapominasz na zawsze o przekierowaniach

 

znajdziesz w advanced setup>nat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...