Skocz do zawartości
Zxc

POMOCY! Konflikt w Iraku

Rekomendowane odpowiedzi

cze mam do was bardzo wielką prośbę. Musze napisać coś o konflikcie w Iraku dokladnie o wojnie jak do niej doszlo przyczyny skutki i aktualne wydarzenia kiedy sie zaczelo itp... musze napisać wypracowanie o tym bardzo wym was prosił o jakieś konkrente linki.

z góry dzięki PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny temat :) można by się rozpisac :) .

Przeszukaj onety, wirtualne i takie tam interie wszyscy dają info na bieżąco, napewno też jest jakiś background. Możesz zerknąć też do Wyborczej (www.gazeta.pl) też napewno "coś" jest. Na konieć może PAP, IAR (choś nie wiem dokładnie co "dają" w serwisach internetowych dla wszystkich).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny temat :) można by się rozpisac :) .  

Przeszukaj onety, wirtualne i takie tam interie wszyscy dają info na bieżąco, napewno też jest jakiś background. Możesz zerknąć też do Wyborczej (www.gazeta.pl) też napewno "coś" jest. Na konieć może PAP, IAR (choś nie wiem dokładnie co "dają" w serwisach internetowych dla wszystkich).

okej okej spoko... sa na onetach i wp itp... portalach ale tam masz aktualne zadania a to mi nie wystarczy!. Aktualne wydarzenia to nie problem. Potrzebuje przebieg wojny do aktualnego stanu wsyztskie wazniejse ataki itp... + o co poszlo ogolnie opisać czemu z jakiego powodu i po co. A to juz troche trudniej znales dlatego was prosze o pomoc bo jestem zielony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zerknij do Gazety, oni powinni zrobić background.

Ok masz tam WSZYSTKO http://www1.gazeta.pl/swiat/0,34216,0.html

zresztą na onecie też o np. to http://info.onet.pl/1114997,0,artykul.html trzeba szukać temat jest taki że wszystko znajdziesz w 5 s.

 

No i co się mówi :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło od tego, że USA "stwierdziło", że w iraku jest za duzy terroryzm itp. a saddam husajn to tyran i postanowili coś z tym zrobić. Ew. możesz napisać też, że USA stwierdziło, że Irak i Korea jest niebezpieczna i USA chce dać im w kość. Tylko, że Korea ma już atomówke i tak "wywijają" tą bronią to USA próbuje z nimi dogadać się, ale przypuszczam, że Korea też dostanie w baniak. Tylko problem tkwi w tym, ze Irak ma złoza ropy, a Korea niema nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...