Skocz do zawartości
Sheep

Mam czekac czy teraz kupowac ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie w ręku trzymam poserwisowego Winfasta Gf3 Ti 200. Cena za niego 300zl. sami wiecie jaka jest jego wydajność. Nie wiem czy mam kupować, poniewaz czytalem o tym GF FX 5200 i jego najtansza wersja bedzie kosztowac okolo 300zl. Nie wiem kiedy bedzie tyle kosztowac. Nie chce mi sie zbytno czekac.

 

Nie wiem co mam zrobic. Karta posiada wyjscia na LCD oraz s-video.

Czy sie opłaca? Wiem że za 349 kupie nowego ( niefirmowego ) radka 8500le.........

Co mam robic.

 

 

PS wiem ze bylo tego wiele ale sytuacja zmienia sie z dnia na dzien.......

 

Prosze o odpowiedz

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu troche bym poczekał . Pozatym poco ci teraz nowa grafika? I tak wszytkie gry ci pewnie chodzą na maks detalach. A bardzo dużej różnicy pomiędzy Gf2TI a GF3TI niezobaczysz. Lepiej jeszcze troche pooszczędzaj - niedługo zaczną spadać ceny i kupisz sobi jakiegoś radeonka 9500pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu troche bym poczekał . Pozatym poco ci teraz nowa grafika? I tak wszytkie gry ci pewnie chodzą na maks detalach. A bardzo dużej różnicy pomiędzy Gf2TI a GF3TI niezobaczysz. Lepiej jeszcze troche pooszczędzaj - niedługo zaczną spadać ceny i kupisz sobi jakiegoś radeonka 9500pro

wieszs roznice widac golym okiem . na tym co mam jest 4150 3dmarkow a na nowym gf ( tez bez oc ) jest 6500 bez reinstalki i innych dupereli... mysle ze jakbym zainstalowal wszyscho od nowa i dal lepsze stery ( ja jade na 31,82 ) to byloby ponad 7000 a to jest duza roznica. w dodatku karta jest wyjebista.........

pamieci jednostronne ( a terz bede mial blok na gpu by amoniak ) .......wiec???

co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Bit Labs podaje, że w Japońskich sklepach FX5200 128 MB oferowany jest za 125$, ok 500 zł. :(

500 za karte wolniejsza od gf4 ti 4200 buahahahaha

 

a tak do tematu to poczekalbym na nowe radki gora z miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Bit Labs podaje, że w Japońskich sklepach FX5200 128 MB oferowany jest za 125$, ok 500 zł. :(

500 za karte wolniejsza od gf4 ti 4200 buahahahaha

 

a tak do tematu to poczekalbym na nowe radki gora z miesiac

jakie nowe radki??? mnaja kosztowac w przedziale 300-400 bo tyle mnie tylko na to stac.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Bit Labs podaje, że w Japońskich sklepach FX5200 128 MB oferowany jest za 125$, ok 500 zł. :(

500 za karte wolniejsza od gf4 ti 4200 buahahahaha

 

a tak do tematu to poczekalbym na nowe radki gora z miesiac

jakie nowe radki??? mnaja kosztowac w przedziale 300-400 bo tyle mnie tylko na to stac.........
wejda nowe potanieja stare...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu troche bym poczekał . Pozatym poco ci teraz nowa grafika? I tak wszytkie gry ci pewnie chodzą na maks detalach. A bardzo dużej różnicy pomiędzy Gf2TI a GF3TI niezobaczysz. Lepiej jeszcze troche pooszczędzaj - niedługo zaczną spadać ceny i kupisz sobi jakiegoś radeonka 9500pro

wieszs roznice widac golym okiem . na tym co mam jest 4150 3dmarkow a na nowym gf ( tez bez oc ) jest 6500 bez reinstalki i innych <font color="#FF0000">[ciach!]</font>... mysle ze jakbym zainstalowal wszyscho od nowa i dal lepsze stery ( ja jade na 31,82 ) to byloby ponad 7000 a to jest duza roznica. w dodatku karta jest wyjebista.........

pamieci jednostronne ( a terz bede mial blok na gpu by amoniak ) .......wiec???

co o tym myslicie?

mysle ze przy podkreconym procku i podkreconej grafice osiagniesz 8500-9000 3dmarkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak.

zmienilem stery i podkrecilem proca na 166 oraz grafe na 230 i 480 i dalo mi to 9600 3dmarkow........

wiec powiem ze jest wyrabiscie. A w dodatku to podkrecanie moge uznac za lajcik..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FX5200 na bank nie bedzie kosztowal groszy. Dzisaj czytalem ze cana ma byc wyzsza o ok bodajze 40 dolcow. CO do tego winfasta GF3ti, to ja osobiscie bym nie brał, chicaz jesli dadza gwarancję to spoko.

Pozostaje pytanie jaki monitor uzywasz? Jesli cos dobrego , nop sony na fd trinitron, czy generalnie cos z dobrym kontrastem to nad gf3 bym sie nie zastanawial (nawet gdyby byla gwarancja). Brac wowczas Radka 8500 (build-by-ati) , karta nie jest wolna , masz gwaracje i spisz na loozaka. A cena nie powala:)

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FX5200 na bank nie bedzie kosztowal groszy. Dzisaj czytalem ze cana ma byc wyzsza o ok bodajze 40 dolcow. CO do tego winfasta GF3ti, to ja osobiscie bym nie brał, chicaz jesli dadza gwarancję to spoko.

Pozostaje pytanie jaki monitor uzywasz? Jesli cos dobrego , nop sony na fd trinitron, czy generalnie cos z dobrym kontrastem to nad gf3 bym sie nie zastanawial (nawet gdyby byla gwarancja). Brac wowczas Radka 8500 (build-by-ati) , karta nie jest wolna , masz gwaracje i spisz na loozaka. A cena nie powala:)

 

 

Pozdro

o jakiego ( mopdel i firme ) chodzi ci radka??????

i jaka cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...