Skocz do zawartości
stefanito

Media Markt = ROTFL

Rekomendowane odpowiedzi

no normalnie mnie powaliło!

wczoraj, jak co jakiś czas, znalazłem 'płachte' reklamową z MM, a w niej:

 

Komp Optimus, za 2999 PLN.

hm, nawet spox jak na takie złomy:

P4 2.4GH, 512DDR, Radek 9k, HDD 80GB 7200rpm, dvd, cdrw, bla bla,

system operacyjny DOS 8O :o :D :twisted:

 

i laptop !!! za 6999

P4 2.4, 512ram, hdd 60GB, bla bla, no i oczywiście:

system operacyjny DOS 8O :o :D :twisted:

 

i teraz pytanie:

kogo rżną w d.pe? klienta (bo nic nie ma), czy microsoft (bo aż sie prosi na nich [brzydkie określenie na linuksa]a zapuścić)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kompa to bym w MM nie kupował.. ale głośniczki swoje ( Tannoy M1 ) kupiłem u nich 200 zeta taniej niz w sklepie wiec spox ;)

 

a co do pytania.. nikogo nie rżna ;) rżnął będzie klient który zainstaluje sobie piracki soft ;) oni są czyści ;) zwłaszcza ze Microsoft sie chyba wycofał z supportu dla DOSa wiec można z nim robić prawie wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)P4 2.4GH, 512DDR, Radek 9k, HDD 80GB 7200rpm, dvd, cdrw, bla bla, 

system operacyjny DOS(...)

Oj czepiasz sie 8) :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

(...)P4 2.4GH, 512DDR, Radek 9k, HDD 80GB 7200rpm, dvd, cdrw, bla bla, 

system operacyjny DOS(...)

Oj czepiasz sie 8) :lol: 8)
wlasnie przecierz co to za problem ukrasc winszajsa 98/xp - wystarczy poprosic znajomego informatyka i po problemie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no normalnie mnie powaliło!

wczoraj, jak co jakiś czas, znalazłem 'płachte' reklamową z MM, a w niej:

 

Komp Optimus, za 2999 PLN.

hm, nawet spox jak na takie złomy:

P4 2.4GH, 512DDR, Radek 9k, HDD 80GB 7200rpm, dvd, cdrw, bla bla, 

system operacyjny DOS  8O  :o  :D  :twisted:

No co w tym dziwnego :roll: zestawik całkiem ok. A DOS jest dlatego że gdyby zainstalowali tam przynajmniej win 98 to cena była by 3399 a nie 2999, jest różnica (nawet wizualna :P ).

 

PS. Już to zresztą było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

(...)P4 2.4GH, 512DDR, Radek 9k, HDD 80GB 7200rpm, dvd, cdrw, bla bla, 

system operacyjny DOS(...)

Oj czepiasz sie 8) :lol: 8)
wlasnie przecierz co to za problem ukrasc winszajsa 98/xp - wystarczy poprosic znajomego informatyka i po problemie :twisted:

To do tego potrzeba AŻ informatyka ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

To do tego potrzeba AŻ informatyka ?  :roll:

ty chyba niewiesz jacy ludzie kupuja komputery w hipermarketach :?: :P

dzieki takim losia tzw. "informatycy" maja pelne rece roboty :lol: :lol:

wiez mi ze dla nich nawet to "mrygajaca czerwone cos na obudowie" jest znakiem ze cos zlego sie dzieje z komuterem :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to w ogole zadziwia

wszedzie gdzie reklamuja kompa jakiegos, to jest P4

w kazdej jakiejs np krzyzowce - tez P4

za cholere tego nie moge skumac

a potem rodzice kupuja dziecku komputer z P4, bo widzieli na reklamie, albo pan w sklepie powiedzial, ze jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w MM kupilem 50 cedekow LEAD DATA po 1,19zl sztuka

sa tak chu jo we, ze szkoda gadac

z 1/4 odpada juz sreberko...

ech przecierz w sklepach sa lepsze i tanszcze plyty :P

ale co zrobic, w hipermarketach towar ma byc przede wszystkim tani a nie dobry :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to w ogole zadziwia

wszedzie gdzie reklamuja kompa jakiegos, to jest P4

w kazdej jakiejs np krzyzowce - tez P4

za cholere tego nie moge skumac

a potem rodzice kupuja dziecku komputer z P4, bo widzieli na reklamie, albo pan w sklepie powiedzial, ze jest dobry

nie wiem co masz na mysli...

a moze jestes zazdrosny bo rodzice

Ci nie kupili?

a moze powiedz dlaczego nie masz cyrixa?

przeciez to tez dobry proc...

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to na półki trafia również sprzęt serwisowany (znam jednego gościa, który pracuje w łódzkim MM)... :?

Człowieku w każdym sklepie sprzedają sprzęt pochodzący z przedsprzedaży... Norma, i nie ma tu w tym nic dziwnego - zapytaj dokładnie kolegę to Ci wytłumaczy jeśli sam wie o co chodzi. MM ma dobre ceny i to jego zaleta, a to czy jest system czy nie na pokładzie to ma zasadniczy wpływ na cenę i stąd zazwyczaj.... go nie ma lub zapodany jest only dos(a to tesz kosztuje jak ktoś już słusznie zauważył). Mam akurat dobrą orientację w temacie więc pozwoliłem sobie na lekkie wzburzenie :) :) :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dla powiedzmy nas, dos, to żaden problem. kołujedz winde 89 albo px i spox...

 

ale pomyśl, co ci biedni ludzie mają zrobić, co kupili dziecku 'fspaniałe p4' na komunie, albo z jakiejś innej okazji. sami ni dudu, dziecko też, a tu... DOS... no i co zrobią???

w reklamówce było napisane że dos, więc MM jest ok., ale oni, nawet jak kupia oryginalną winde (bo co, pujdą na giełdę? a gdzie ona wogule jest???) to sobie jej nawet sami nie zainstalują...

hę???

a swoją drogą, to p4, to się czasem okazuje p4 celeron...

:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie rzna w dupsztala. Takie sa w Polsce wszedzie ceny.

A doloz to tych konfiguracji XP Home to bedzie 400zl drozej, a DOSa daja za pol darmo, a moze to jest jakis Caldera DOS, albo jakis inny free DOS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dla powiedzmy nas, dos, to żaden problem. kołujedz winde 89 albo px i spox...

 

ale pomyśl, co ci biedni ludzie mają zrobić, co kupili dziecku 'fspaniałe p4' na komunie, albo z jakiejś innej okazji. sami ni dudu, dziecko też, a tu... DOS... no i co zrobią???

w reklamówce było napisane że dos, więc MM jest ok., ale oni, nawet jak kupia oryginalną winde (bo co, pujdą na giełdę? a gdzie ona wogule jest???) to sobie jej nawet sami nie zainstalują...

hę???

a swoją drogą, to p4, to się czasem okazuje p4 celeron...

:(:(:(

Świetna literówka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to na półki trafia również sprzęt serwisowany (znam jednego gościa, który pracuje w łódzkim MM)... :?

swieta racja - kupowalem u nich pralke - nie powiem fajny wirlpool z programatorem cyfrowym (uwaga wazne) - panowie przywoza mi praleczke do domciu - lookam przez okno a tu pierduul pralka im sie wyslizgnela :) ale chyba wygladala dla nich ok bbo podniesli i niosa na 3 pietro przyniesli ja obejrzalem ale zadnych uszkodzen nie widac wiec podpisac musialem ze przyjmuje - sciagam folie z blatu a tu dziura (wczesniej nie bylo widac bo folia samoprzylepna i trzmala - to dzwonie tam do nich i co slysze?? no wie pan nie... my nie mozemy.. ale w koncu babka mowi - niech pan przywiezie ten blat to cos zrobimy

przyjezdzam i co?? pan podchodzi bierze blat i odkreca z drugiej takiej samej co stoi na ekspozycji :) i daje mi a tamten na miejsce tego wczesniej

no to szczesliwy wracdam do domciu a tu co - pralka dzialala do rana tzn wyskoczyl na wyswietlaczu blad jakis kosmiczny (bluskrin:) )

wiec co robie - dzwonie do nich nastepnego dnia a pani mi na to ze musze wezwac serwis to oni ozekna czy nadajae sie do wyminay

serwis mowi - silnik do wymiany, ale niech pan u nich pralke wymieni ona ma 3 dni - MM nie chce wymienic, dopiero po grozbie zlozenia sprawy do sądu daja mi nowa praleczke (ta juz dziala)

sorry za dlugiego posta :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co masz na mysli...

a moze jestes zazdrosny bo rodzice

Ci nie kupili?  

a moze powiedz dlaczego nie masz cyrixa?

przeciez to tez dobry proc...

 

:lol:

a co masz do cyrixa ?

c3 to dobre procki, nie sa coprawda do benchmarkowania, ale wydzielaja 9W ciepla ;] i chodza szybciej od celerona 600 a kosztuja malo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, dla powiedzmy nas, dos, to żaden problem. kołujedz winde 89 albo px i spox...

 

ale pomyśl, co ci biedni ludzie mają zrobić, co kupili dziecku 'fspaniałe p4' na komunie, albo z jakiejś innej okazji. sami ni dudu, dziecko też, a tu... DOS... no i co zrobią???

w reklamówce było napisane że dos, więc MM jest ok., ale oni, nawet jak kupia oryginalną winde (bo co, pujdą na giełdę? a gdzie ona wogule jest???) to sobie jej nawet sami nie zainstalują...

hę???

a swoją drogą, to p4, to się czasem okazuje p4 celeron...

:(:(:(

Martwi cię to? Bo mnie nie, za niewiedzę się płaci. Pozatym jeśli koś jest " ni dudu" to i "wspaniały" win xp nic mu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby nie martwi,

ale głupio, że tak 'nas' rżnać prubują na każdym kroku wszyscy niemal i cza trzy razy wszystko sprawdzić i przeczytać i dopilnować...

jak tak se myśle, to aż sie robie siakiś taki antyglobalistyczny kurde normalnie no...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...