Skocz do zawartości
P3ch

Router Wi Fi Z Możliwościa Podmiany Mac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów , mam prośbe tego typu zebyscie mnie pokierowali jaki router najlepiej zakupic aby spelnil moje wymagania, rozgladałem sie za wieloma routerami ale co ja wybiore jak ja sie nie znam zabardzo na tym.

 

Router który by mnie interesował powinien posiadać takie cechy jak "

 

Odkrecana Antenka ( aby można bylo podpiac zewnatrzna antene ktora juz wisi na dachu )

Możliwość Klonowania Adresu Mac dla sieci WIFI

W miare Tani

 

 

Acces Point już kupiłem WNRT 620 V2 ale potrzebuje jeszcze własnie takiego urzadzenia jak napisałem wyzej zeby mozna bylo podzielic łacze radiowe.

 

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sam używam BlackAP i jestem z niego bardzo zadowolony. Od miesiąca chodzi praktycznie bez przerw i 0 zwiech :razz:

Czesto polecany jest również ten Ovislink . Wybór należy do Ciebie. Na wszelki wypadek możesz spytać się admina sieci, który by proponował.

 

Pozdrawiam,Kuflak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sam używam BlackAP i jestem z niego bardzo zadowolony. Od miesiąca chodzi praktycznie bez przerw i 0 zwiech :razz:

Czesto polecany jest również ten Ovislink . Wybór należy do Ciebie. Na wszelki wypadek możesz spytać się admina sieci, który by proponował.

 

Pozdrawiam,Kuflak

A on ma ta opcje klonowania mac adresu routera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A on ma ta opcje klonowania mac adresu routera?

Nie jestem w 100% pewien ale raczej tak, poszukaj jeszcze na googlach

A nawet gdyby nie miał to po co płacić po 200pln za router z funkcja klonowania MAC-a, nie lepiej adminowi sieci podać nowego i po kłopocie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% pewien ale raczej tak, poszukaj jeszcze na googlach

A nawet gdyby nie miał to po co płacić po 200pln za router z funkcja klonowania MAC-a, nie lepiej adminowi sieci podać nowego i po kłopocie? :wink:

Nasz dostawca internetu wierzcie mi jest niesamowicie upierdliwy co za tym idzie własnie ze wzgledu na to ze jest mozliwosc podmiany adresu mac w routerach to on dał taki warunek . Internet bedzie jak kupimy u niego karte sieciowa i pozamiatane . Wiec jesli nie sprawi wam to problemu aby mnie doinformować czy ten router napewno ma klonowanie adresu mac bardzo prosze o podpowiedz. Do konca tygodnia musze sie z tym tematem uporać. Pozdrawiam I jeszcze raz dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz dostawca internetu wierzcie mi jest niesamowicie upierdliwy co za tym idzie własnie ze wzgledu na to ze jest mozliwosc podmiany adresu mac w routerach to on dał taki warunek . Internet bedzie jak kupimy u niego karte sieciowa i pozamiatane . Wiec jesli nie sprawi wam to problemu aby mnie doinformować czy ten router napewno ma klonowanie adresu mac bardzo prosze o podpowiedz. Do konca tygodnia musze sie z tym tematem uporać. Pozdrawiam I jeszcze raz dziekuje za odpowiedz.

Z tego tematu wynika, że ten Ovislink na 100% ma klonowanie Mac-a.Tam jest trochę inny model, jednak różni się on tym że ma mniej portów(LAN).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...