Skocz do zawartości
Micho1010

Jak Zainstalować System W Takim Maleństwie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamieżam kupić laptopka wyżej wymienionego i mam kilka pytań ponieważ mam 0 pojęcia o laptopach :) oto te maleństwo http://www.notebook.co.pl/?mode=karta&ID=40 W jaki sposób zainstalować system w tej małej Toshibie nie posiada bowiem Cd-romu może przez jakiś kabel podłaczając do stacjonarnego PCta posiadam do niej jedynie stacje dyskietek,w tej chwili mam zainstalowanego Win 98 ale pzydał by format i zmiana Win98 na język polski (jest francuski).I mam takie jeszcze pytanie czy dało by się na niej oglądać filmy avi albo divix czy nawet z innym formatem z góry dzięki pozdrawiam :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamieżam kupić laptopka wyżej wymienionego i mam kilka pytań ponieważ mam 0 pojęcia o laptopach :) oto te maleństwo http://www.notebook.co.pl/?mode=karta&ID=40 W jaki sposób zainstalować system w tej małej Toshibie nie posiada bowiem Cd-romu może przez jakiś kabel podłaczając do stacjonarnego PCta posiadam do niej jedynie stacje dyskietek,w tej chwili mam zainstalowanego Win 98 ale pzydał by format i zmiana Win98 na język polski (jest francuski).I mam takie jeszcze pytanie czy dało by się na niej oglądać filmy avi albo divix czy nawet z innym formatem z góry dzięki pozdrawiam :razz:

zapomniałem ze dostałem dyskietkę botujocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedi nie ma skoro jest system!

wrzucasz(przegrywasz np z pena usb) katalog win98 na drugą partycję, jeżeli takowej nie posiadasz będzie trzeba ją utworzyć partition magic

następnie uruchamiasz komputer przyciskając F8 i wybierasz w francuskim windowsie wiersz poleceń

następnie walisz komendy

 

d:(nazwa drugiej partycji)

gdy jestes na dysku d:\

cd win98

przejdziesz do ścieżki d:\win98

walisz format c: - aby skasować francuski system

następnie w katalogu d:\win98 piszesz setup - i lecisz z instalacją

 

co do filmów - teoretycznie dać się da, ale tylko starsze kodowane w divx 3 / 4 - to tyle odnośnie możliwości procka

natomiast 32 ramu to istna tragedia

czyli praktycznie wiele sobie nie pooglądasz i prawdopodobnie skończy się na tym, że usłyszysz tylko głos

 

poza tym w opiniach pod stronką, którą podałeś masz napisane do czego się ten lapek nadaje i pomyśleć, że tylu ludzi podnieca się tutaj Asus Eee Pc 700 a takie sprzęty istniały już 10lat temu ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...