Skocz do zawartości
czdz

Router I No-ip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Proszę Was o pomoc w pewnej sytuacji może ktoś wie jak rozwiązać ten problem.

 

Chciałem postawić serwer w swojej firmie n Serwer jest już cały skonfigurowany i gotowy do odpalenia problem polega na tym,że jest to na zmiennym IP i do tego wiadomo przyda się oczywiście jakiś klient NO-IP ale w tym wszystkim problem jest ze niby dziala domena ale tak na prawde nie można się połączyć do serwera przez tą domene a przez publiczne IP można. Problem tkwi w routerze gdzie rozdziela sygnal na kilka komputerów jak to router i tak powstaje NAT (poza natem) i no-ip nie działa poprawnie. Dodam do tego ze prubowałem innymi klientami takimi jak no-ip.com , dyn.pl itd. Dodam również że w routerze mam opcje DDNS gdzie jest opcja do no-ip ale nie wiadomo z jakiego powodu nic to nie daje. Dziś przeglądając google cały dzień żadnej szczegółowej instrukcji nie znalazłem.

 

Router D-LINK G624M

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry nie kojarze ale wiem ze w innych grach nalezy podac adres ip zewnetrzny serwera i port a nie nazwe domeny

 

wiec idac droga okrezna jesli nie znasz obecnego adresu serwera, to daj polecenie ping nazwa_domeny.no.ip i juz masz adres

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...